Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Radiokub Dyje o.s.

Bezdrátové připojení v mikroregionech Třešťsko a Telečsko i na Pelhřimovsku

6 z 10 parametrů kvality
Rajhradice.net

Poskytování cenově dostupného internetu v obci Rajhradice a blizkém okolí.**

1 z 10 parametrů kvality
Rocketnet s.r.o.

Rtyně.net - jsme technologickým leadrem v naší oblasti. Disponujeme více jak 30km vlasních optických tras, které stále rozšiřujeme. Kromě internetu poskytujeme také TV s nadstandardními službami, kde se můžete dívat až 48 hodin zpět a přeskakovat reklamy. Také poskytujeme mobilní služby www.brnkackatel.cz

7 z 10 parametrů kvality
RAAB Computer

Stabilní, rychlý a cenově výhodný internet s televizí a voláním. Připojení k internetu pomocí optických vláken a bezdrátové technologie Wi-Fi. Jednoduché smlouvy, bez experimentů s ceníky, dovoláte se přímo technikům. Podpora místních spolků a jejich akcí. Tam, kde získáváme tržby z našich služeb, tam se snažíme poděkovat.

4 z 10 parametrů kvality
RICHTR COMPUTERS

Poskytování vysokorychlostního internetu jíž od 350,- Kč s DPH

1 z 10 parametrů kvality
RCnet

Nabízíme vysokorychlostní, bezdrátové připojení k Internetu v pásmu 2,4 GHz i 5,4GHz a připojení pomocí kabelu. Možnost VoIP, IPTV a dalších služeb. Dále nabízíme webhosting, správu Linux serverů a ostatní služby v oblasti Internetu.

6 z 10 parametrů kvality
RadbuzaNet s.r.o.

Sídlo a prodejna ve Stodě. Rychle se rozvíjející síť v okolí městečka Stod. Nabízíme individuální přístup ke klientovi, rychlý servis, technickou podporu.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
ROBE NET

Bezdrátové vysokorychlostní připojení v obci Únanov, rychlost od 1M do 8M.

1 z 10 parametrů kvality
RBŠNet

Poskytování připojení do sítě internetu pro rodinné a panelové domy v pásmu 2,4 - 5,8 GHz.

1 z 10 parametrů kvality
RADIOINTERNET.CZ

Připojení k internetu, VOIP, montáž a prodej SAT/TV techniky, digitální pozemní příjem. Dále servis a prodej PC.

4 z 10 parametrů kvality
RyWa software

Jsme firma zabívajíc se poskytováním internetoveho připojení a telekomunikačních služeb. Pro telekomunikaci využáváme hlasových služeb VoIP, kde se neplatí měsíční paušály. Také pro firmy vyhotovujeme bezplatné analýzy nákladů internetového připojení a telekomunikací.

1 z 10 parametrů kvality
Rudná.net

Jsme neziskové občanské sdružení, které poskytuje svým členům symetrické připojení k internetu v obcích Rudná, Drahelčice, Úhonice a Ptice

4 z 10 parametrů kvality
RedNet z.s.

RedNet z.s. provozuje komunitní síť v Náměšti nad Oslavou.

4 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
Redict.NET, s.r.o.

Redict.NET - IT services

1 z 10 parametrů kvality
Roman Sýkora - Žabnet

Specialista na připojení k internetu v Brně-Žebětíně, široké bezdrátové pokrytí v pásmu 5GHz, bezdrátové hotspoty 2,4GHz, v některých částech MČ připojení po kabelu.

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
RADIOLINKplus.cz - Hana Jůzková

Vysokorychlostní připojení pro nás znamená NEBRŽDĚNÉ připojení k internetu za účelem vyšších zisků. Co to znamená pro naše zákazníky? Nikterak neomezené stahování, sledování streamovaného videa, videotelefonování, či možnosti jiného využití celosvětové sítě INTERNET.

6 z 10 parametrů kvality
Radynet s.r.o.

Dnešní síť používá k propojení přístupových bodů moderní bezdrátová zařízení v pásmech 5,10,11,17 a 24GHz, metalické a optické kabely. Využíváme také profesionální informační systém pro evidenci členů, správu jejich síťových zařízení a kontrolu plateb. Dohled nad stavem linek probíhá v nonstop režimu a výpadek jsme schopni detekovat během několika minut. Většina přístupových bodů je zálohována proti výpadku proudu alternativním zdrojem energie, případně datovým spojem z dalších lokalit.Všechny tyto technologie pracují, tak aby umožnili našim členům kvalitní připojení k síti a přenos jejich dat.

7 z 10 parametrů kvality