Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
KVE s.r.o.

Společnost KVE s.r.o. je předním poskytovatelem vysokorychlostního připojení na Internet pro domácnosti i firemní zákazníky.

1 z 10 parametrů kvality
Kulturní středisko Velká Bystřice

Jedná se o síť poskytující připojení Obyvatelům katastru obce Velká Bystřice a okolí. První tarif je 512kbs linka za 100,- Kč

8 z 10 parametrů kvality
Kopnet

Naše síť vysílá na frekvencích 2,4 a 5 Ghz. Pokrývá už mnoho lokalit v litoměřickém okrese a mnoho dalších již je v plánu pokrytí.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
Klimeš Miroslav

Montáž,servis telekomunikačních technologií. Digitální satelitní TV SKYLINK,CS-LINK a pozemní DVB-T - Digitální televize. WIFI připojení k internetu.

4 z 10 parametrů kvality
KAZA computers

viz. www.kaza.cz

1 z 10 parametrů kvality
KKNET ISP, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním telekomukačních služeb v širokém rozsahu od výstavby páteřních optických sítí až po připojení k internetu domácností a firem včetně všech souvisejících služeb.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Karel Novosád - EXIT66.cz

Wi-Fi internet s rychlostí 4096 kbs ve Dolních Kralovicích a okolí.

1 z 10 parametrů kvality
KenyNet.cz

Nabízíme vysoce kvalitní připojení k internetu bez omezení času a dat pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme: servis PC, elektronické zabezpečení objektů, požární signalizaci, kamerové systémy, docházkové a přístupové systémy, ozvučovací systémy, videotelefony, návrhy, montáží a servisy strukturované kabeláže a bezdrátové technologie Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.

7 z 10 parametrů kvality
Komunikační sítě s.r.o.

Jsme od r.2007 ISP s zaměření na okolí Kolbenky a Kolbenovy ulice PRAHY 9 v poskytování služeb Internetu od zprostředkování připojení, WWW stránky, WebHosting, Internetové volaní VOIP až po Digitální Televizi

5 z 10 parametrů kvality
KASTEN NET spol. s r.o.

Vysokorychlostní připojení k Internetu po optických kabelech a bezdrátové připojení WiFi, hlasové služby VoIP a digitální kabelová televize IPTV v HD kvalitě. V lokalitách Neratovice, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Kostelec nad Labem a v okolních obcích. Technologie WiMAX, 3,5GHz, 5GHz, 10,5GHz, Ceny připojení k internetu od 149,-Kč s DPH

6 z 10 parametrů kvality
KVnet.cz

V současnosti poskytujeme v regionu Karlovarského kraje komplet moderních spolehlivých a výkonných telekomunikačních služeb pro firmy i domácnosti, jakými jsou zejména: vysokorychlostní připojení k síti Internet pro domácnosti i firemní zákazníky, VoIP telefonii (Voice over Internet Protocol), propojování firemních poboček datovými spoji vysoké kapacity, montáž a správa HotSpotů. Pracujeme v pásmech: 10GHz-Páteřní spoje 5Ghz-Klientské přípojky 2,4GHz-HotSpot

5 z 10 parametrů kvality
KPE spol. s r.o.

Veřejná datová síť na území Prahy 14 a 9, síť je referenční sítí výrobce mikrovlnných spojů. Nabízí exkluzivní servisní a technické zázemí pro poskytování datových služeb na velmi vysoké úrovní.

7 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
KOVIM

Čerstvý teprve se rozvíjející poskytovatel poskytující kvalitní služby.

7 z 10 parametrů kvality
KONET United Networks SE

Zavádíme internet do firem a domácností. Staráme se o jeho trvalý bezporuchový chod tak, aby jste neměli žádný problém s jeho využíváním. Celá naše datová síť je pod nepřetržitým dohledem našich techniků. Cílem naší společnosti je nabízet profesionální služby za rozumné ceny. V nabídce služeb jistě najdete službu odpovídající Vašim požadavkům, případně Vám nabídneme službu šitou přímo na míru. V případě speciálního požadavku zpracujeme návrh a nabídneme adekvátní řešení. Snahou naší společnosti je nabídnou nejnovější produkty a technologie a zajistit tak zákazníkovi komplexní službu a servis. Provozujeme v Blatné vlastní metropolitní optickou síť. Na Blatensku vlastníme a provozujeme největší bezdrátovou datovou síť. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru výpočetní techniky a telekomunikací. Nejstarší z nich již pracuje v tomto oboru více jak 27 let.

7 z 10 parametrů kvality
KOSTNET v.o.s.

Společnost KOSTNET v.o.s. je největší poskytovatel internetu v Kostelci nad Černými lesy a širokém okolí černokosteleckého regionu. Páteřní sítě byly vybudovány již na počátku roku 2004 a od té doby jsme urazili velký kus cesty, který zahrnuje jak zcela novou technologii přenosů informací, tak mnohonásobně rychlejší přípojku k celosvětové síti internet. V současné době nabízíme širokou škálu služeb pro domácí uživatele i firemní zákazníky. Rozmanitá cenová nabídka, technická vyspělost a maximální asertivita jsou naše hlavní cíle. Mezi naše zákazníky patří velké nadnárodní korporace, velké a střední podniky a hlavně domácí uživatelé. Všem našim zákazníkům nabízíme maximální kvalitu a stabilitu připojení, výhodné hlasové služby a také servis jejich výpočetní techniky.

8 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Kamil Hugo - dealer UNET.cz

Nabízíme bezdrátové připojení k internetu, internetovou a satelitní televizi, digitální pozemní vysílání a výhodné volání přes internet i mobil. Samozřejmostí je komplexní servis a zřízení zdarma!

8 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality