Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
WIA

WIA WiFi, WIA 5G a WIA AirMAX jsou hotspotové služby tzn., že garantuje parametry služby poskytované daným vysílačem-hotspotem. Klient se k hotspotu připojuje prostřednictvím vlastních zařízení. Služby se liší pásmem, ve kterém jsou provozovány. Minimální období, na které si uživatel může předplatit službu je na 1 den (pomocí sms) a nebo 1 měsíc.

4 z 10 parametrů kvality
WIFI-MAB.NET MArtin Beran

Bezdrátové připojení k internetu již od 120 Kč.

1 z 10 parametrů kvality
wosa.cz (H-data, spol. s r.o.)

Poskytovatel připojení k Internetu pro firmy i domácnosti ( vlastní síť Wosa), prodej kompletního sortimentu výpočetní techniky, návrhy, realizace a správa počítačových sítí , dodávky a správa serverů, servis u zákazníků

5 z 10 parametrů kvality
West1

Provozujeme lokální počítačovou síť s přístupem na Internet.Dostupnost: Ústí nad Labem a nejbližší okolí.

1 z 10 parametrů kvality
WIC-NET, s.r.o.

Bezdratový internet Kolín, okr. Kolín, část okr. Kutná Hora a Nymurk Poskytování telekomunikačních služeb, Internetové telefonování VoIP. Správa počítačových sítí.

6 z 10 parametrů kvality
Wifimax s.r.o.

Nabízíme moderní vysokorychlostní připojení k Internetu v lokalitách Brno - Ivanovice, Česká u Brna, Lelekovice, Ořešín, Jehnice, Mokrá Hora pro domácnosti i firmy. •trvalé ON-line připojení •bez omezení času a oběmu stažených dat •garance rychlosti internetu bez agregace •možnost veřejné statické ip adresy •žádné skryté náklady a další paušální poplatky •připojení telefonu bez paušálu (VoIP) •rychlý servis a individuální přístup ke každému klientovi

7 z 10 parametrů kvality
WaveNet.cz, s.r.o.

Společnost WaveNet.cz, s.r.o. vznikla v říjnu roku 2005 transformací původního sdružení fyzických osob WaveNet Karlovy Vary, které jako ISP v karlovarském regionu působilo již od roku 2001. Díky desítkám přípojných bodů v řadě měst a obcí, poskytujeme kvalitní službu stovkám jednotlivců a firem.

4 z 10 parametrů kvality
WiFi-NET

Připojení do internetu pro domácnosti i firmy. Realizace a správa sítí.

7 z 10 parametrů kvality
Windyghoul

Síť Windyghoul, která poskytuje stabilní připojení k internetu i s rychlostí 250 Mb/s podle technolige. Nenabízíme sdílenou linku, která bývá často nestabilní. Nabízíme výběr z několika tarifů od 4Mb/s do 250Mb/s reálné rychlosti s agregací do 1:4, vše řízeno inteligentním QoS. Dále je naše síť vhodná pro internetovou telefonii VOIP Používáme technologii: Wi-Fi (2,4GHz a 5GHz a 60GHz) Metalické rozvody, Optiké rozvody, FSO Registrace do sítě je zdarma. Dále nabízíme měsíční bezplatné zkušební období připojení (zařízení zapůjčíme). Není nic jednoduššího než si naše připojení zcela nezávazně zkusit a poznáte rozdíl oproti sdílené lince konkurence! Pokrytí okolí: Matějov Nové Dvory Myslkov Křemenice Ředice Nechvalice Mokřany Vysoký Chlumec Víska Vitín Počepice Rovina Vápenice Bolechovice Sedlčany Krásná Hora nad Vltavou Osečany Křepenice Drážkov Chlum Nalžovice Žákovec Svatý Jan Čelina Dražetice Libčice více na webu: www.windyghoul.cz Windyghoul s.r.o. info@windyghoul.cz mob.:728375369

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
WifiLiberec

Jsme firma, která vznikla za účelem poskytovat svým klientům připojení do sítě Internet na území města Liberce. Hlavní důraz je přitom kladen na poměr cena/výkon, tj. provozování požadovaných služeb za dobrou cenu. Prvořadým cílem je nabízet spolehlivé a rychlé připojení s krátkou odezvou. vysoká rychlost připojení. Naše ceny už začínají na 95,-Kč/měsíc.

4 z 10 parametrů kvality
Wolfstein s.r.o.

Společnost WOLFSTEIN s.r.o. byla založena v roce 2003. Jejím cílem je poskytovat telekomunikační služby a poskytovat zejména kvalitní integrační, implementační a servisní služby.

5 z 10 parametrů kvality
www.jivok.cz

http://www.jivok.cz

5 z 10 parametrů kvality
www.hitnet.cz

Naším záměrem je poskytovat neomezený internet s nejlepším poměrem cena, rychlost a podpora, jak domácím uživatelům, tak firemní klientele. Jsme přesvědčeni, že nezbytnou podmínkou pro spokojenost našich zákazníků jsou vysoce kvalitní služby, profesionální přístup a neustalé zlepšování námi používané technologie.

6 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Wertline Networks

Wertline Networks se zabývá poskytováním internetu koncovým zákázníkům, ale i předprodejem konektivity ISP. Mezi další činnosti patří i návrh a realizace počítačových sítí, tvorba webů, web hosting, server housing, prodej výpočetní techniky a opravy počítačů.

6 z 10 parametrů kvality
WELLNET

Bezdrávové připojení k Inernetu v Olomouci a okolí pro domácnosti, živnostníky i firmy, kterým můžeme nabídnout individuální řešení, včetně hlasových služeb. www.wellnet.cz

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
W-forte z.s.

bezdrátová síť . rychlost připojení 40 Mbps. členský příspěvek 40Mb/300Kč technologie 2.4GHz/ 5GHz /10 GHz/24GHz Frýdek-Místek,Paskov,Řepiště,Žabeň, Lískovec,Oprechtice,Sviadnov,Vratimov-jih a v dosahu signálu www.wforte.cz

7 z 10 parametrů kvality
WIFIservis

Proč zvolit WIFIservis - nejvyšší rychlost 20 MBit - vysoká spolehlivost - moderní sít nejnovější technologie - instalace zdarma - zapůjčení zařízení zdarma - žádné smlouvy - moderní monitorovací systém - individuální přístup Nabízené tarify: - základní již za 125Kč/měsíc - 20Mbit již za 229Kč/měsíc Již více jak 5 let poskytujeme svým zákazníků připojení k Internetu. Vlastníme síť vysílačů pro připojení nejmodernější bezdrátovou technologií v pásmu 5 GHz, kterou neustále rozšiřujeme. Samozřejmostí jsou permanentní servisní služby zákazníkům v jednotlivých lokalitách. Neustále investujeme do infrastruktury a rozvoje sítě. Hlavní prioritou je poskytování kvalitních služeb s visokou spolehlivostí. Naše cíle jsou dlouhodobé. Jde nám především o rozvoj v regionech, zlepšování služeb a spokojenost našich zákazníků. Náše společnost má individuální přístup ke klientům při řešení jejich požadavků. Vážíme si všech zákazníků a věříme, že jejich počet bude díky kvalitě našich služeb úspěšně narůstat.

5 z 10 parametrů kvality