Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Josef Bartoň - REX

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

1 z 10 parametrů kvality
JaroNet s.r.o.

Poskytování bezdrátového internetu za bezkonkurenční ceny v pásmech 2,4 a 5 GHz **

1 z 10 parametrů kvality
Jalinet

Toto je veřejná síť. Zašlete ještě dnes poptávku a my vám obratem sdělíme, zda se i vy můžete připojit a již zítra využívat časově neomezeného připojení na internet **

5 z 10 parametrů kvality
Jan Kavan - SILCOMP

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet**

2 z 10 parametrů kvality
Jaromír Číhal OPATNET

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!**

4 z 10 parametrů kvality
Jiří Tlapák

Tlapnet je telekomunikční síť zabývající se ekonomickým,neomezeným(časově i datově)připojením k internetu.Naší snahou je poskytnout kvalitní a cenově dostupné připojení pro malé,střední i velké firmy a domácnosti.**

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
Jan Lázňovský - COMHAL

Bezdrátové připojení k internetu bez omezení dat. Měsíční paušál od 221 kč s DPH. Služba je dostupná domácnostem i firmám - různé cenové programy.

8 z 10 parametrů kvality
JEComputers - Jan Erban

Moderní velmi rychle se rozrůstající stabilní bezdrátová síť založena na kvalitním hardware...(MikroTik). Vstupní konektivita z optických linek! Poskytov8ny jsou symetrické linky bez datových a časových omezení od ryclosti 512kbps az po 4096kbps

1 z 10 parametrů kvality
JiriVana.NET - Jiří Váňa

Vysokorychlostní bezdrátové i kabelové připojení k Internetu. Poskytujeme služby výstavby firemních sítí, svařování optických vláken, webové stránky a další.

6 z 10 parametrů kvality
Jan Kaňůrek

Kamenný a internetový obchod (www.rvfstudio.cz) s výpočetní technikou, DTP studio a poskytovatel bezdrátového internetu včetně VOIP telefonie. Webhosting, tvorba www stránek a registrace domén.

1 z 10 parametrů kvality
Josef Marvánek - Villagenet

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

6 z 10 parametrů kvality
Jiri Habart SANT

Bezdratove pripojeni jak domacnosti tak i firem vcetne uradu do site internet.

1 z 10 parametrů kvality
JETSYSTEMS, v.o.s.

Naše společnost poskytuje pod značnou JETNET bezdrátové a kabelové připojení k internetu v Prostějově, Olomouci a okolních obcích. Díky inovativnímu přístupu nabízíme připojení za nejvýhodnější podmínek s důrazem na špičkovou technickou podporu. U nás máte vždy jistotu kvality a poctivého jednání!

6 z 10 parametrů kvality
JDR Computers JDRNET

Prodej a servis počítačů. Poskytování internetového připojení pro firmy i domácnosti.

7 z 10 parametrů kvality
Jarov.NET

Rychlý a spolehlivý přístup k Internetu je nezbytnou součástí života moderní společnosti, prakticky ve všech oborech lidské činnosti. Proto jsme pro vás připravili řešení k uspokojení vašich nejnáročnějších potřeb v podobě Internetu Jarov.NET pomocí spolehlivé nejmoderněší bezdrátové technologie.

1 z 10 parametrů kvality
Jan Uhlíř

Poskytování bezdrátového připojení k internetu o rychlosti 6 Mb/s ve Zbiroze a okolí

1 z 10 parametrů kvality
Jan Stehno - Ste-Net

Firma Ste-Net se zaměřuje na poskytování spolehlivého a stabilního bezdrátového připojení k internetu koncovým zákazníkům, ale i organizacím. Naše bohaté zkušenosti trvají déle než 5 let v oblasti IT (hardware, software a internetu). Důraz klademe na využití nejnovějších technologií za dostupnou cenu, bezpečnost provozu a kvalitní zákaznický servis.

3 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Jan Šimeček JSNET

Firma JSNET se zabývá poskytováním připojení k internetu, služeb v oblasti informačních technologií (software i hardware) a digitální televize. Provádíme práce, jak na počítačích, tak na počítačových sítích. Naše služby jsou určeny jednotlivcům, domácnostem, firmám a institucím.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
JeštědNET

Připojení k internetu v okolí TV Ještěd.

7 z 10 parametrů kvality