Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
CLR s.r.o.

Bezdrátové připojení k internetu za výhodné ceny. Ćasově a datově neomezené linky.

1 z 10 parametrů kvality
COMELnet

Bezdrátová síť pokrývající Stráž nad Nisou, Krásnou Studánku, Radčice, Liberec (část), Hodkovice nad Mohelkou a okolí, Český Dub a okolí, Osečná a okolí, Světlá pod Ještědem a okolí, Frýdlant a frýdlatsko, Višňová, Nové Město pod Smrkem, Raspenava ...

1 z 10 parametrů kvality
CSERVIS

Komunikační síť firmy CSERVIS je určena pro připojování do sítě internet jak firemních tak i domácích zákazníků. K silné stránce naší společnosti je široký výběr doprovodných služeb a kvalitní zákaznická podpora.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
CMS Consulting s.r.o.

Nabízíme připojení Vaší firmy nebo domácnosti Wi-fi vysokorychlostním připojením k internetu. Spojení je realizováno v pásmu 2,4 GHz,5GHz,10GHz, kabelem i optikou. Páteřní spoje jsou realizovány ve spolupráci se společností Alcoma. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a nadstandardní služby.Různé tarify s cenami od 200,-Kč měsíčně. Reference: MÚ Beroun,MÚI Zdice Medicentrum, Harmonie Groupe, 3.a 4. ZŠ Beroun, ZŠ Zdice, VSP a jiné..Hot-Line: 736485579

6 z 10 parametrů kvality
Computer Center

poskytovatel internetu pro firmy i domácnosti v Chomutově

1 z 10 parametrů kvality
C&C Systems

Pevné bezdrátové připojení k internetu rychlostí až 100 Mbps. Tarify od 99 Kč/měsíc.  Rychlost 30 Mbps/399,- Kč. Výstavba, zabezpečení a správa sítí, telefonické připojení. Počítače, notebooky, tiskárny, periferie, komponenty.

7 z 10 parametrů kvality
Connect plus s.r.o.

Connect plus s.r.o. nabízí kromě komplexních řešení telekomunikačních,datových služeb a produktů VoIP (internetová telefonie), také prodej, montáž a servis kancelářské techniky (tiskárny, kopírky, faxy)

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
CUBESOL, s.r.o. - IWAO Internet

Naše firma poskytuje kvalitní rychlé připojení k internetu za nízké ceny. Dále poskytujeme internetovou televizi a telefon. Pomůžeme Vám, poradíme Vám, připojíme Vás. Dostupnost: Nesovice, Brankovice, Milonice, Rozčoutky, Nové Hvězdlice, Staré Hvězdlice, Nevojice, Snovídky, Mouchnice, Nemochovice, Uhřice, Chvalkovice, Dobročkovice, Malínky, Litenčice, Koryčany, Lískovec, Pavlovice, Střílky, Chvalnov.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Click4net - Petr Volena

Připojení k síti internet v Holýšově a okolí (Holýšov,Staňkov,Kvíčovice,Neuměř,Všekary, Štíchov,H.a D. Kamenice,Čečovice,Bukovec,Neměnice,Vráňov,Křenovy,Puclice,Hlohová,Čermná,Hlohovčice,Srbice,Močerady,Poděvousy,Koloveč,Osvračín,Chotiměř)

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
cyrilek.net

cyrilek.net je nezisková organizace - občanské sdružení, provozující od roku 2004 vlastní datovou síť na Kroměřížsku a v přilehlém okolí.

6 z 10 parametrů kvality
COMFEEL s.r.o.

Jsme přední poskytovatel připojení do sítě Internet v Mnichově Hradiště a okolí s více jak 3000 klienty. Zřízení připojení dle podmínek zdarma, ceny připojení do sítě Internet jsou od 298,- Kč/měsíc vč. DPH. Dále poskytujeme firemní garantované přípojky se špičkovými parametry a kvalitním servisem. Pro připojení využíváme kvalitní spoje na frekvencích 5, 10, 11, 17, 24 ,38 a 80 GHz.

7 z 10 parametrů kvality
Coprosys-LVI s.r.o.

Telekomunikační operátor-poskytuje Internet, konektivitu pro ISP datové okruhy,hlasové služby pevné i mobilní, Coprosys TV,kamerové systémy,hostingové služby,firemní e-mail řešení,prodej VT a kamer,montáž datových rozvodů.Jedinečné službu streamingu kamerových systémů s přenosem na mobily.

8 z 10 parametrů kvality
COMTEX s.r.o.

Síť je kombinací nejmodernější metropolitní bezdrátové sítě, která je dovedena až do míst,kam ostatní operátoři nedosáhnou. V rámci své sítě nabízí Comtex s.r.o. svým zákazníkům kromě Internetu také digitální telefonování, správu počítačových sítí a řadu dalších datových služeb.

5 z 10 parametrů kvality
CzHRNET

Jsme poskytovatele internetového připojení pro domácnosti i firmy bezdrátovou technologii v pásmech 2,4GHz, 5GHz a 10GHz. Připojení s garantovanou konektivitou bez omezení. Vysoce stabilní síť vybudovaná na špičkovém zařízení. Ceny již od 180Kč a navíc měsíc zdarma...

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
CabelNet

Jsme společnost zabívající se hlavní činností připojením Vás, koncových zákazníků, k vysokorychlostnímu internetu převážně na technologii optických sítí a bezdrátové technologii 5,4ghz v okrese Blansko.

1 z 10 parametrů kvality
CNI - Pavel Ščepka

Nabízíme vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i na firemní klientelu v kraji Vysočina.Disponujeme desítky km optických kabelů. Úzce spolupacujeme s nadnárodním operátorem OptoNet Communication, spol. s r.o. Provozujeme více jak 400 AP v okolí Jihlavy.

7 z 10 parametrů kvality
ComputerSystem CZ

Instalace kabelového i bezdrátového připojení k internetu, poradenství, prodej hardware, servis

1 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
CENTEL s.r.o.

Internet v Roudnici nad Labem a okolí bez omezení Centel = připojení k internetu bez jakéhokoli omezení stahovaných dat. Nabízíme připojení k internetu pro malé a střední firmy. Můžete si vybrat tarif na míru a to až do rychlosti 8 Mbit/s s garantovanou rychlostí a dostupností 99,98%. Pro domácnosti nabízíme širokou škálu tarifů již od 199 Kč bez DPH. Všechny tarify jsou bez omezení objemu stahovaných dat a podle vašich nároků na připojení si můžete vybrat například tarif s rychlostí až 24 Mbit/s, vhodný hlavně pro stahovače.

5 z 10 parametrů kvality
CRC Technik, spol. s r.o.

Co a kde poskytujeme: Naše firma poskytuje bezdrátové připojení k internetu. Možnosti připojení i cena je závislá na lokalitě, ve které je připojení realizováno. V současné době poskytujeme připojení v těchto lokalitách s těmito podmínkami: Rakovník Business připojení vyhrazenými spoji s garantovanou rychlostí a agregací 1:1 Broadbandové agregované připojení z důvodu zarušení města nenabízíme Hostokryje – Senomaty Připojení domácích uživatelů rychlostí 2Mbps s agregací 1:20, cena Kč 500,- s daní za měsíc Business připojení na dotaz Čistá - Bělbožice - Nová Ves Připojení domácích uživatelů rychlostí: 2Mbps za Kč 500,- agregace 1:4 4Mbps za Kč 700,- agregace 1:20 Business připojení na dotaz Skryje - Týřovice Připojení domácích uživatelů rychlostí: 512kbps za Kč 500,- agregace 1:4 2Mbps za Kč 700,- agregace 1:20 Specifikace účastnických rozhoraní v koncovém bodu sítě zveřejněné ve smyslu Zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů.

3 z 10 parametrů kvality