Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
5 z 10 parametrů kvality
GiTy Nettrade s.r.o.

Projekt „Vysokorychlostní Internet pro obce Jihomoravského kraje“ je zaměřen na zabezpečení širokopásmového přístupu k Internetu prostřednictvím bezdrátových technologií úřadům, občanům, organizacím a firmám Regionu JMK.

5 z 10 parametrů kvality
GIGANET.cz

Vysoce kvalitní vysokorychlostní internet nejen do domácnosti, ale také pro firmy a menší ISP. Možnost připojení zcela zdarma nebo za výtečné ceny. U nás najdete hlavně kvalitní páteřní zálohovanou sít a všechny přípojné body. Nehleďtě vždy jen na cenu, ale také na kvalitu ! U nás ji najdete.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
GREGORANET

bezdrátové připojení pro firmy a domácnosti v pásmu 5Ghz a 2,4Ghz

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
Galance Internet

Internetovou síť Galance.NET tvoří k červnu 2011 cca 250 přístupových bodů (vysílačů), které plošně pokrývají signálem nejen celé území města Městec Králové a také okolní obce a města v okruhu cca 25km. Kompletní seznam lokalit s pokrytím signálem z naší sítě a aktuální nabídku včetně akčích nabídek je na stránkách http://www.Galance.NET.

5 z 10 parametrů kvality
GRECO s.r.o.

Již 8 let poskytujeme domácnostem a firemním zákazníkům v Jihočeském regionu komplexní služby v oblasti IT a telekomunikací. Zaměřujeme se především na poskytování internetového připojení a správu IT ve firmách. Vlastníme nejmodernější bezdrátovou síť díky které jsme schopni zajištit spolehlivé služby. Hlavní prioritou je poskytování kvalitních služeb s vysokou spolehlivostí. Naše cíle jsou dlouhodobé. jde nám především o rozvoj v regionech, zlepšování služeb a spokojenost našich zákazníků. Náše společnost má individuální přístup ke klientům při řešení jejich požadavků. Našich zákazníků si vážíme

8 z 10 parametrů kvality
GeneralNet

Bezdratove připojení k internetu v okolí Olomouce, Litovle a Šternberka.

6 z 10 parametrů kvality
Getlink media s.r.o.

Společnost Getlink media s.r.o. vznikla za účelem vybudování špičkové internetové infrastruktury v lokalitách s nižší dostupností internetu. Díky našemu velkému úsilí a nemalým investicím jsme již ve většině obcí kolem Frýdku-Místku se 100% pokrytím. Internet je poskytován pomocí kvalitní WiFi technologie z konce roku 2012. Jako jediný poskytovatel internetu jsme schopni Vám zajistit "full duplex" internet což znamená download a upload 1/1. Díky kvalitě páteřních spojů neznáme v naší síti agregaci!

7 z 10 parametrů kvality
Golden activity s.r.o.

Pevné a mobilní připojení internetu. Pevné a mobilní hlasové služby.

1 z 10 parametrů kvality
GRAPE SC, a.s.

Jsme férový poskytovatel, který je na trhu více jak 10 let a stále rosteme. Nezavazuje své klienty smlouvami na dobu určitou. Děláme vše pro to, aby byli všichni naši zákazníci spokojení.Naši zákazníci si sami určí, jaké služby budou využívat a kolik za ně zaplatí (služby si můžou sami namixovat).Máme pro své klienty 3 pobočky - Chomutov, Žatec a Louny.

5 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
GB-COMP v.o.s.

Služba je dodávána jako komplexní řešení bezdrátového připojení zahrnující též bezplatné zapůjčení a montáž potřebného zařízení, odbornou konfiguraci a další služby spojené s připojením počítače nebo počítačové sítě k internetu.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
GRADACE, spol. s r.o. - Jicinet

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET - v Jičíně, Hořicích, Lomnici n. Popelkou, Nové Pace, Ostroměři, Valdicích ...... Tato profesoinální síť je postavena na optické infrastruktuře, licencovaných spojích a freeband technologiích Síť je určena jak pro firemní tak domácnostní klientelu.

4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
GREPA Networks s.r.o.

Společnost GREPA Networks s.r.o. provozuje regionálně významnou telekomunikační síť GREPNET. Telekomunikační služby poskytujeme již od roku 1998 a byli jsme jedni z prvních poskytovatelů broadbandu v ČR. Jsme členy významných internetových sdružení Ripe.net a NIX.cz a jako nezávislý Internet Service Provider poskytujeme širokou škálu telekomunikačních služeb s maximální orientací na přání našich zákazníků. Našim cílem je stát se poskytovatelem veškerých dostupných služeb IT - internet, telefonie VoIP, TV, mobilní hlas a data. A to vše v té nejvyšší kvalitě a za bezkonkurenční ceny. Máme nejrozsáhlejší optickou síť v Jablonci nad Nisou. Naše bezdrátová AP jsou připojena na naší propracovanou páteřní optickou síť. Pro bezdrátovou tedchnologii používáme pásma (2,4 Ghz, 5 Ghz, 10 Ghz, 17Ghz, 24Ghz).

4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel