Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
SYNERGY spol. s r.o.

Nabízíme ve Vsetíně a blízkém okolí neomezené připojení do Internetu. Další informace o nabízených službách naleznete na našich webových stránkách http://www.synergy.cz .

1 z 10 parametrů kvality
Smichovnet

Poskytování internetu a telefonie pro domácnosti a firmy.

1 z 10 parametrů kvality
SDog.net

Připojení pro domácnosti, bez jakéhokoliv omezení. Více tarifů, vlastní VoIP ústředna s VoIP číslem každému klientovi, pevná IP adresa pro všechny. Veškeré informace na www.sdog.net

1 z 10 parametrů kvality
Spider-net.cz

Bezdrátové připojení k internetu od 300Kč s DPH.

4 z 10 parametrů kvality
sewecom online s.r.o.

Prodej bezdrátových prvků, antén, bezdrátové připojení k internetu **

1 z 10 parametrů kvality
Sdružení Klfree.net, o.s.

Internet jinak. Sdružení Klfree.net, o.s. provozuje privátní datovou síť pro potřeby svých členů. Zároveň je součástí skupiny NFX a má k dispozici celou řadu vysokokapacitních (2-10 Gbit/s) spojů do dalších částí českého (NIX) i zahraničního internetu. Síť provozují sami její uživatelé s využitím nejmodernějších technologií a postupů. Nebuďte jen připojeni přes prostředníka k internetu - staňte se přímo jeho součástí. Připojení koncových uzlů je možné realizovat technologií v závislosti na místě zamýšlené přípojky - od bezdrátových spojů v pásmu 5 GHz až po optické vlákno až do bytu. Členovi je k dispozici rychlost omezená pouze zvolenou technologií, 1Gbit/s není problém. Připojení do sítě, administrativu i správu přípojky může pro zájemce zajistit na klíč spolupracující servisní organizace. Technicky zdatným zájemcům Sdružení umožňuje plnou kontrolou nad realizací a provozem své přípojky i celé sítě - v případě zájmu nemusíte čekat na techniky pro instalaci ani rozšiřování sítě. Připojení je možné i svépomocí. Kromě mesíčního členského příspěvku je možné využít i výhodných předplatných na delší období - při platbě na rok je měsíční příspěvek 300 Kč.

6 z 10 parametrů kvality
S4net

Bezdrátové připojení k internetu v pásmech 2.4, 5, 10.5 GHz. Žádná datová nebo časová omezení, bez FUP. Správa a ralizace datových sítí. Datové okruhy. Propojení poboček. Prodej a servis výpočetní techniky.

1 z 10 parametrů kvality
SitePark s.r.o.

Nabízíme rychle a spolehlivé nonstop internetové připojení pro domacnosti a firmy bez datových limitu, či FUP. Jako důkaz vstřícnosti uzavíráme smlouvy na dobu neurčitou, takže můžete kdykoliv odstoupit, ačkoliv věříme, že nebudete mít důvod.

1 z 10 parametrů kvality
SporkNeT s.r.o.

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET Televize, Telefon Spolehlivost Rychlost Kvalita = SporkNeT Nejdéle působící firma na Blatensku, Kasejovicku, Hvožďan a okolí. Spravujeme připojení největšímu množství zákazníků, firem a veřejné zprávy více než deset let v našem regionu.

6 z 10 parametrů kvality
SESTAVSI.CZ, s.r.o

bezdrátové připojení k internetu v obcích Žalany, Lelov, Rtyně, Brozánky, Řehlovice, Stadice.

1 z 10 parametrů kvality
SAS-Servis

Nabízíme vysokorychlostí internet bez jakýchkoliv omezení v lokalitách Strážnice, Petrov, Bzenec... Dále se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky, komplexními reklamní službami a další.

1 z 10 parametrů kvality
SychrovNET s.r.o.

Naším krédem je poskytovat co nejlepší služby s co nejvyšší hodnotou. Poskytujeme Internet, Telefon, Televizi a Metropolitni síť. Neustálý dohled a rychlý servis.

7 z 10 parametrů kvality
Sympatika, s.r.o.

Hlavní náplní firmy Sympatika je provozování komunitní bezdrátové sítě ethostream.

6 z 10 parametrů kvality
SPANET

Naším cílem je umožnit neomezený a levný přístup na internet občanům Karlových Varů a časem i okolí. Nabízíme nejlevnějěí bezdrátový internet v Karlových Varech.

7 z 10 parametrů kvality
StaMPi, spol. s r.o.

Nepotřebujeme mít připojeny desítky měst. Zaměřili jsme se na jedno, ale to děláme pořádně.

1 z 10 parametrů kvality
SODAT, s.r.o.

Připojení k Internetu v Bílovicích nad Svitavou a okolí. Poskytování komplexních servisních služeb v oblasti IT.

6 z 10 parametrů kvality
SUTURA - NET s.r.o.

Kvalitní a levný INTERNET a servis výpočetní techniky

5 z 10 parametrů kvality
SVT group a.s.

Poskytovatel internetu a internetového připojení v okolí města Hranice na Moravě, Novojičínska a Přerovska (Wi-Fi), dále pak nabízíme ADSL internet celorepublikově (www.adsl.svtgroup.cz). Společnost se dále zabývá prodejem elektrické energie, plynu. Provozuje internetový obchod shop.svtgroup.cz

4 z 10 parametrů kvality
Svobcom cz s.r.o.

Připojení k vysokorychlostnímu internetu, bezdrátovou technologií AiMax 5GHz Správa sítí a serverů Servis prodej PC Výstavba pokrytí WiFi v budovách i ve venkovním prostředí

7 z 10 parametrů kvality
ServisCom

Podnik poskytující telekomunikační služby podnikatelům i domácnostem

1 z 10 parametrů kvality