Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
LTNET

Tarify pro domácnosti i firmy. Nejlepší poměr cena/rychlost.Optické přípojky, TV a VoIP. Nejmodernější technologie.Tarify až do 100Mbit.**

8 z 10 parametrů kvality
LWT JaryNet s.r.o.

Společnost JaryNet působí na českém trhu v Bohumíně a okolí od roku 2005. Nabízíme komplexní služby v oblasti telekomunikací na bezdrátových, drátových a optických techologiích. Připojení k internetu,VoIP, IPTV, MOBIL,dále webhosting (včetně registrace domén), webdesign, tvorbu www stránek. Dále provádíme instalace zabezpečovací techniky, kamerových systému a domácí automatizaci LOXONE. Děkujeme předem za Váš zájem a doufáme, že Vás naše nabídka osloví. Těšíme se na budoucí spolupráci.

7 z 10 parametrů kvality
LINECOM

- Bezdrátové a kabelové připojení k metropolitní síti LINECOM pro domácnosti a firmy v Hradci Králové a okolí. - Telefonní a faxové služby bez měsíčního paušálu. - Webhostingové s serverhostingové služby.

8 z 10 parametrů kvality
LMnet, s.r.o.

Nabízíme bezdrátový INTERNET s bezkonkurenční stabilitou a rychlostí. Pokrytí v lokalitách Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves, Hluk, Uherský Ostroh, Kunovice, Vésky, Míkovice, Blatnice pod sv. Antonínkem, Nedakonice, Polešovice, Kostelany nad Moravou, Staré Město a Uherské Hradiště.

5 z 10 parametrů kvality
LONET s.r.o.

Firma LONET s.r.o. patří k významným poskytovatelům bezdrátového internetu na Pardubicku a Přeloučsku. V rámci svých činností poskytuje nejen internetovou konektivitu, ale i webdesign, webhosting, FTP, správu a administraci firemních sítí, prodej a servis výpočetní techniky, ...

1 z 10 parametrů kvality
LUKEŠ s.r.o.

bezdrátový internet, služby poskytovány v rámci sítí www.net4business.cz a www.myweb.cz

4 z 10 parametrů kvality
L.L.Computers

Pausalove pripojeni k internetu pro kazdeho. Pausal od 180 KC. Paterni spoje 5GHz. Pokryti: Most, Litvinov, Hamr, Louka, Mezibori, Lom, KOmorany a urcite i v okoli.

5 z 10 parametrů kvality
LesNetFree o.s.

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. pokrytí Lešetice, Konětopy, Háje, Slivice

1 z 10 parametrů kvality
LEONARD spol. s.r.o.

Připojení pro domácnosti i firmy. Ceny od 240,- Kč s DPH. Zákazník dostává dotace na zřízení internetu. Zřízení již od 1,-Kč. Kontaktujte nás na tel. čísle 725 851 111 nebo emailem obchod@ileonard.cz

8 z 10 parametrů kvality
Ligeronet.cz

Ligeronet.cz poskytuje kvalitní vysokorychlostní internetové připojení v Táboře a jeho okolí. Vše technologií WiFi 2,4 Ghz a 5Ghz. Tarify od 150 Kč/měs. Dále se zaměřujeme na montáže satelitních kompletů.

4 z 10 parametrů kvality
Lubomír Maršík Astracomp

Připojení k internetu WiFi 2,4 a 5 GHz v obci Velešovice

4 z 10 parametrů kvality
Ladislav Šoul - ...ZAPOJ MĚ !

Poskytoval bezdrátového připojení k síti internet v pásmu 5GHz v cenách od 250,- s DPH a rychlostí až 50Mbit/s. Pokrytí: Liběchov, Želízy, Dolní Beřkovice, Křivenice, Podvlčí, Počeplice, Horní Počáply, Ješovice, Vidim, Nové Osinalice, Březinka, Vysoká, Chudolazy, Tupadly, Medonosy, Kokořín, Janova Ves, Mšeno-Sedlec, Neratovice, Libiš, Lobkovice, Byškovice, Mlékojedy

7 z 10 parametrů kvality
Litol.cz Pavel Pavlovic

Od roku 2001 pro firmy i domácností v Lysé nad Labem zajištujeme nejrychlejší garantované připojení k internetu. Bez závazků a instalačních poplatků v ceně cenách od 288 Kč včetně DPH.

9 z 10 parametrů kvality
Ladislav Pelán

Bezdrátový internet , připojení zdarma,agregace 1:1, mesíční paušál za rychlost 6000/1024 kbps je 400,-Kč pokrytí: Mohelno, Březník, Lhánice, Kladeruby nad Oslavou

5 z 10 parametrů kvality
Luminet

Poskytovatel internetové konektivity pro uvedené obce.

4 z 10 parametrů kvality
Lukáš Malík

Poskytujeme bezdrátové připojení ve městě Karolinka, tarify od 250Kč, cena instalace 1200Kč-v ceně je wifi zařízení, montáž a TP kabel. Kontakt na adrese Lesní 135, Karolinka, tel.: 732 708 599, p. Malík.

1 z 10 parametrů kvality
LITOBRATŘICE-NET

Poskytovatel vysokorychlostního bezdrátového internetu v obci Litobratřice.

5 z 10 parametrů kvality
Levnynet.cz

Pokud chcete levné, rychlé a spolehlivé připojení k Internetu, tak si zvolte nás. Pokud jste zákazník CC Internet, volejte prosím nebo napište. Firma CC Internet blokuje naše webové stránky pro své zákazníky. Rychlost připojení 30Mbit obousměrně za 300Kč včetně DPH, bez omezení. Instalace připojení za 490Kč vč. DPH. Připojení je bez závazku, výpovědní lhůta 1 měsíc. Pokud máte levnější nabídku, zavolejte nám nebo nám napište a dáme vám cenu ještě o 20% levněji.

8 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality