Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Numitor.cz - Rychlý internet pro Tábor

Numitor.cz - rychlý internet pro Tábor a okolí rychlost: až 100 Mb/s bez omezení dat spolehlivost: 99,9% garantovaná v písemné smlouvě bezpečnost: bezplatný antivir a firewall 100% pokrytí 8 Mb/s za 299Kč 10 Mb/s za 420Kč 100 Mb/s za 700Kč a další... Ceny bez DPH, více na www.numitor.cz Zařízení zdarma, platíte jen instalaci.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Nas-Net.org

Firma Náš-Net.org vznikla začátkem roku 2004 s jednou jedinou myšlenkou. Umožnit běžnému člověku kvalitní připojení k internetu za dostupnou cenu. Prvotní výstavba infrastruktury vysílačů se postupně z Nového Jičína rozšiřuje do okolních obcí, nyní (jaro 2012) již pokrýváme téměř 40 obcí v regionu Novojičínska, Hranicka, Valašsko-Meziříčska a stále budujeme nové vysílače. Naším cílem i nadále zůstává co nejvyšší kvalita poskytovaného připojení. Kontaktni místo ( kancelář ): Nas-Net.org K Nemocnici 63 74101 Nový Jičín Zákaznická linka : 603 789 279

6 z 10 parametrů kvality
NTS Computer, a.s.

Společnost NTS Computer poskytuje WIFI připojení v oblasti Strakonicka a Písecka - zejména v oblasti "Zlatý vrch"

4 z 10 parametrů kvality
NITEX ISP s.r.o.

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

4 z 10 parametrů kvality
NET-Online, s.r.o.

Do nixu a tranzitu jsme připojeni pomocí dvou nezávislých linek. Naše síť je postavena redundantně tzn. eliminaci SPOF - výpadek jednoho zařízení nezpůsobí výpadek celé sítě. Jsme členi RIPE. Koncové klienty připojujeme v pásmu 5 GHz. Pro lokální ISP nabízíme tarify v řádech 100 a více Mbps

1 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
NECOSS s.r.o.

Nabizime neomezene pripojeni k Internetu za mesicni pausal od 290,-Kc (rychlosti od 1Mb/s) pro domacnosti i firmy, v rodinnych domech, bytovkach, panelacich i nebytovych prostorach. Mail info@necoss.cz

1 z 10 parametrů kvality
Netdatacomm s.r.o.

Komplexní služby v oblasti IT - připojení k internetu, počítače a počítačové sítě, tvorba webových stránek - webdesign, webhosting, serverhosting, hlasové služby, zabezpečovací a kamerové systémy.

7 z 10 parametrů kvality
NETAIR, s.r.o.

Poskytujeme připojení k internetu a VoIP služby široké veřejnosti v pásmech 2.4 a 5GHz za výhodné ceny. Měření signálu a návrh rozpočtu pro vaši přípojku zdarma.

3 z 10 parametrů kvality
NetMělník.cz s.r.o.

Poskytovatel bezdrátového internetu v pásmu 2.4 , 5.x , 10.6 GHz , webhosting , webdesign , domény , prodej HW a SW.

7 z 10 parametrů kvality
NoskaNet s.r.o.

Poskytujeme vysokorychlostní internet za velmi příznivou cenu, což se nám dlouhodobě daři, o čem svědčí pokrytá oblast a počet uživatelů. Firmám nabízíme individuální řešení s garantovanou rychlostí. Připojení v panelových a bytových domech realizujeme kabelovými rozvody s vyšší nabízenou rychlostí.

6 z 10 parametrů kvality
NetWis

Připojení k Internetu v Dolních Břežanech a okolí. Nízké ceny, vysoká stabilita sítě, bez limitů a FUP. Kontakt: info@netwis.org, 777-171375, www.netwis.org

1 z 10 parametrů kvality
NETYX Jiří Večeřa

Spolehlivý bleskový internet pro domácnosti a firmy. Nejlepší volba v Opavě a okolí - bleskové zřízení - nejnižší ceny - 100% spolehlivost služby - 100Mb na optické síti - 50Mb na bezdrátu - garantované (nesdílené) HOME tarify - nonstop dohled/servis - maximum doplňkových služeb IT služby - serverhousing - web/mail hosting - správa počítačů a sítě vaší firmy - tvorba webových stránek - tvorba e-shopů - vývoj informačních systémů Servis počítačů a veškeré výpočetní techniky VOIP - nejlevnější telefonování na trhu HDTV - UPC, Skylink, CSlink Kamerové systémy Zabezpečovací technika

8 z 10 parametrů kvality
N.T.I. s.r.o.

Radiové sítě, Internet, Telefon

1 z 10 parametrů kvality
NetSprint s.r.o.

Poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu jak domácnostem, tak firmám. Naši největší předností je vysoká kvalita připojení, včasný servis a přijatelná cena.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
NET2U s.r.o.

Bezdrátové připojení bez limitu stažených dat, časově neomezené vhodné pro domácnosti i podnikatele.Uživatele připojujeme na 2,4Ghz a 5Ghz. Nejlevnější tarif za 250,-Kč vč. DPH. Proměření signálu a stanovení přesné ceny provádí náš technik zdarma. Součástí služby je neustálý dozor sítě a technik na telefonu 7 dní v týdnu. Tarify nejsou smluvně vázány na dobu určitou a lze mezi nimi v měsíčních intervalech bezplatně přecházet. V naší síti na Vás nečeká žádné omezení ani žádné skryté výdaje navíc.(slova jako datový limit nebereme v potaz).

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
NETCOM CZ s.r.o.

Společnost NETCOM CZ s.r.o. se specializuje na připojení k Internetu, dále nabízíme služby spojené se správou a dodávkami výpočetní techniky. Naší stěžejní službou je bezdrátové připojení k Internetu, poskytované prostřednictvím naší bezdrátové sítě. K silným stránkám společnosti patří komplexnost služeb a kvalitní zákaznická podpora. NETCOM CZ s.r.o. zaměstnává kvalifikované odborníky. Dále spolupracujeme s dalšími externími firmami, které doplňují portfolio dodávaných služeb. Našimi zákazníky jsou obchodní společnosti, organizace, školy, drobní podnikatelé, ale i řada domácích uživatelů. Cílem společnosti je udržet spokojenost všech zákazníků a neustále zvětšovat rozsah a zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.

5 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
NashNET.cz

Nabízíme individuální přístup při řešení potřeb v oblasti internetových a hlasových služeb ve výhodném poměru cena/výkon. Mezi nabízené telekomunikační služby patří zejména připojení domácností a firem k internetu a internetová telefonie (VoIP). Naši klienti od nás dále získávají komplexní servis v oblasti servis PC, tvorba WWW stránek, grafické práce.

7 z 10 parametrů kvality
Neo_Net

Firma Neo_Net nabízí internet v Opavě Kateřínkách za nejlepší cenu. Žádné upisování, možnost kdykoliv odstoupit od smlouvy.

4 z 10 parametrů kvality