Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
AIRONET s.r.o.

Vysokorychlostní připojení k Internetu, hlasové služby a digitální televize do každé domácnosti. Více než 1800 přípojných bodů napříč Českou republikou.

7 z 10 parametrů kvality
APEX Computer, s.r.o.

Prodej HW, SW, sítí a doplňků. Připojení na internet přes mikrovlné spoje. Používáme osvědčené technologie Cisco a Linksys!**

1 z 10 parametrů kvality
AmigoNet, s.r.o.

Stavíme pro Vás gigabitovou optickou síť, tam kde ještě nejsme Vás připojíme na nejrychlejší wi-fi ve městě. Působíme v Ústí nad Labem, Litoměřicích a okolí. Ozvěte se nám a budete spokojeni. AmigoNet

6 z 10 parametrů kvality
ARGO NET

Bezdrátové připojení k internetu, pevné telefonní linky VoIP. Časově a datově neomezené linky.

4 z 10 parametrů kvality
ADE computer, družstvo

ISP provider, prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky

8 z 10 parametrů kvality
AP sobol - internet connectivity s.r.o.

Metropolitní síť AP sobol vznikla pro rozvoj a zkvalitnění služeb v oblasti přenosu dat. Snahou je propojit všechny obyvatele našeho města a blízkých obcí jednou velkou sítí, která by zajišťovala přenos dat v co nejpřijatelnějších cenových i technických podmínkách.

6 z 10 parametrů kvality
ARsystem s.r.o.

Internetové připojení pro Louny a okolí. Pokrytí Louny 99,99% okolní vesnice LN, LT, RA, Lounsko, Žatecko, Rakovnicko, Libochovicko

7 z 10 parametrů kvality
Alcom Systems, s.r.o.

Nabízíme komplexní portfolio telekomunikačních služeb. Připojení k internetu pro domácnosti, firmy i státní instituce, hlasové služby, vpn okruhy, propojení PBX, návrhy a realizace kamerových systémů apod.

1 z 10 parametrů kvality
Aitex s.r.o.

- vysokorychlostní profesionální připojení k internetu

6 z 10 parametrů kvality
Aleš Tesáček - NetDeluxe

Firma Aleš Tesáček - NetDeluxe, realizuje bezdrátové připojení k Internetu ve Slavkově u Brna a okolí. Připojení je řešeno bezdrátovou technologií v pásmu 2,4GHz, 5GHz a 10,5GHz. Připojení realizujeme jak domácnostem tak i firmám.

7 z 10 parametrů kvality
Alasat

poskytování připojení do internetu, kabelová televize, datové a komunikační sítě

1 z 10 parametrů kvality
ANEX art, s.r.o.

Poskytujeme vysokorychlostní NEOMEZENÉ optické a bezdrátové přípojení k síti INTERNET v obci Jablůnka, Pržno a Ratiboř za bezkonkurečních podmínek. Rychlosti přípojení až 100 Mb/s.

7 z 10 parametrů kvality
AMC CZ s.r.o.

Poskytování připojení k síti internet v cenách od 350,- / měsíc. Rychlost až 100Mbps.

1 z 10 parametrů kvality
A1net

A1net poskytuje vysokorychlostní bezdrátové připojení k síti Internet v Kuřimi a okolí. Orientujeme se na připojení domácností, celých bytových domů i firemních zákazníků. Vyberte si z naší nabídky služeb v závislosti na tom, zda chcete posílat maily, sdílet multimédia, nebo stahovat velké soubory.

3 z 10 parametrů kvality
ALIONET CZ s.r.o.

Bezdrátové připojení k Internetu,s minimální agregací, zřízením zdarma a tarify již za 99,-Kč/měsíčně. Více na www.alionet.cz

7 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
ABCNET.cz -Pavel Čuba

Od roku 2005 poskytujeme vysokorychlostní internet. Chomutov, Jirkov, Kadaň, Karlovy Vary.

5 z 10 parametrů kvality
Aginet s.r.o.

Společnost Aginet s.r.o. vznikla v roce 2000. Díky dlouholeté poctivé práci a profesionálnímu přístupu k zákazníkům, se stala zárukou kvalitních služeb na dynamicky se rozvíjejícím trhu ve středočeském kraji. V současné době sdružujeme profesionály z nejrůznějších oblastí. Hlavní činností firmy Aginet je kompletní správa sítí a poskytování přístupu do sítě internet. V této oblasti máme praxi již déle než 10let. Za tuto dobu jsme se stabilizovali a vybudovali kvalitní páteřní síťě. Máme zálohované páteřní spoje. Rychlosti do internetu máme téměř do všech lokalit dostupné více jak 30Mbit. V současné době pokrýváme již relativně rozsáhlou oblast, která se neustále zvětšuje, dle konkrétních poptávek. Nabízíme přípojky do internetu od 400Kč, více na www.aginet.cz V poslední době se také prosazujeme jako montážní a servisní firma pro kamerové a zabezpečovací systémy a to hlavně díky tomu, že dokážeme nabídnout nadstandardní služby za velice zajímavé ceny. Zajišťujeme také montáže a servis satelitní a televizní techniky. V případě, že pochybujete zda vyřešíme váš problém zavolejte. Najdeme pro vás řešení. V ostatních případech nepochybujte, pouze nás kontaktujte . Váš tým Aginet s.r.o.

5 z 10 parametrů kvality
ASCO-CZ

vysokorychlostní WiFi připojení poskytovatel UNET 2,4 GHz 5 GHz

9 z 10 parametrů kvality
Angelnet-Ondřej Martan

Nabídka připojení k internetu, pomocí bezdrátové technologie a kabelových vedení (UTP, optika).

5 z 10 parametrů kvality