Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
UNHfree.net

UNHfree.net je zapsaný spolek provozující pro své členy optickou a bezdrátovou síť v lokalitě lokalitě Unhošť, Kyšice, Malé Kyšice, Braškov, Nouzov, Červený Újezd, Horní Bezděkov, Valdek, Ptice, Chýně, Svárov, Chyňava, Železná, osada Štoka, Podkozí a přilehlých katastrech. Naším cílem je svým členům poskytovat spolehlivé vysokorychlostní připojení k internetu. V naší síti lze využívat i další síťové služby jako je internetová televize IPTV, VoIP telefonie, hosting, veřejná IP adresa.

7 z 10 parametrů kvality
Universal Office s.r.o.

Naše firma již 5 let poskytuje bezdrátové připojení k internetu bez limitu přenesených dat a omezení portů.S bezproblémovým provozem a stále narůstajícím počtem služeb pro zákazníky.

1 z 10 parametrů kvality
UNT.cz

Poskytovatel Bezdrátového připojení pro jednotlivce i bytové domy v Táboře a okolí. Pro každého najdeme řešení.

1 z 10 parametrů kvality
ULFree.net

Občanské sdružení ULFree.net je nezisková organizace. Naším společným cílem je levný, rychlý a neomezený Internet. Sdružení funguje na komunitním principu – o chod sítě se starají aktivní členové ve svém volném čase.

1 z 10 parametrů kvality
Unicomp Services s.r.o.

Internetové připojení z televizní věže Cukrák. Pro oblasti: Vrané nad Vltavou, Skochovice, Černošice, Březová, Oleško, Měchenice, Davle, Sloup.

7 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
UNET - Miloš Čuhel

Bezdrátové připojení od společnosti UNET

7 z 10 parametrů kvality
ÚVT Internet s.r.o.

Společnost ÚVT působí již 20 let na trhu telekomunikací v Praze a Středních Čechách. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní nabídku služeb tzv. triple play (internet, telefon, HDTV). V současné době můžete naší nabídky využít ve více jak osmdesáti městech a obcích. Jsou mezi nimi i lokality zasíťované optickými kabely, což je momentálně nejmodernější a nejrychlejší způsob připojení.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
UFONET.cz

Vysoce kvalitní vysokorychlostní internet nejen do domácnosti, ale také pro firmy a menší ISP. Možnost připojení zcela zdarma nebo za výtečné ceny. U nás najdete hlavně kvalitní páteřní zálohovanou sít a všechny přípojné body. Nehleďtě vždy jen na cenu, ale také na kvalitu ! U nás ji najdete.

8 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
United Networks SE

United Networks SE

1 z 10 parametrů kvality
UnArtel s.r.o.

UnArtel s.r.o. založen jako v servisní organizace obč. sdružení UnArt. Kromě výstavby a údržby sítě a internetu se věnuje také - instalaci satelitních a TV antén - instalaci kamerových systémů - instalace a správa počítačových sítí

2 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel