Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
BLANSKO.NET

Metropolitní bezdrátová síť pro Blansko a okolí, Provoz v 5GHz pásmu, optika pro náročné uživatele Ceny od 50,- CZK vč. DPH / měs

5 z 10 parametrů kvality
Brouzdal, s.r.o.

Přinášíme Vám internet v lokalitách Byškovice, Dřínov, Hostín u Vojkovic, Chlumín, Kojetice, Libiš, Lobkovice, Mlékojedy, Neratovice, Neratovice - Spolana, Mlčechvosty, Netřeba, Obříství, Odolena Voda, Panenské Břežany, Předboj, Tišice, Újezdec, Zálezlice a ceny od 75,- s DPH. VoIP po celé ČR.

6 z 10 parametrů kvality
Bruntál-Net

Internet již od 300 kč měsíčně.POZOR AKCE: Noví zákazníci, kteří si objednají připojení k internetu v době od 1-30.4 2006 budou surfovat 1 měsíc zdarma!!!!

1 z 10 parametrů kvality
BUD-NET

Poskytovatel internetu.

6 z 10 parametrů kvality
BrazdimNET s.r.o.

Bezdrátové širokopásmové připojení k síti Internet, veřejná služba.

6 z 10 parametrů kvality
BRAVONET s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti připojení k Internetu, správy sítí, webhostingu, webdesignu, prodej a servis PC, realizace strukturovaných kabeláží a optických sítí.

6 z 10 parametrů kvality
BACKER COMPUTER s.r.o.

Bezdratova metropolitni komunikacni sit pod produktovym nazvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabizime ucelenou nabidku datovych a hlasovych sluzeb (BACKERVoIP) pro podnikatelske subjekty, velke firmy, domaci uzivatele.

1 z 10 parametrů kvality
Brnet.cz

Poskytování bezdrátového připojení k internetu v Brně a okolí.

7 z 10 parametrů kvality
BH TEL s.r.o.

Bezdrátové připojení k internetu pomocí wi-fi, telefonní služby bez měsíčního paušálu (VoIP), datové sítě, servis telefonních ústředen.

1 z 10 parametrů kvality
BNET Internet

Ke každému tarifu nabízíme EXTRA SLEVU 50-290 Kč měsíčně. Nejlevnější ceny internetu Opava a Bruntál. Rychlost, stabilita a neomezené data vám zajistí spokojenou domácnost i fungující firmu. Užijte si práci i zábavu na maximum. Poskytujeme: - Připojení k internetu - Pronájem datových okruhů - Telefonování VoIP - Internetová televize IPTV - Zabezpečovací systémy - Kamerové a monitorovací systémy - Emailhosting - Webhosting

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Bezdrátová síť DNet, o.s.

Rychlost připojení do 30Mbps u Wifi 5GHz(dle použité technologie),paušál 250Kč měsíčně s DPH.LAN a Optika 100Mbps, info na www.kureci.net (kancelar@kureci.net).Cena zřízení připojení od 0Kč. Dále provádíme servis výpočetní techniky, stavbu sítí na míru pro firemní zákazníky i domácnosti. Provoz sítí pro základní školy, střední školy a mateřské školy, včetně vybavení učeben. Grantované služby s SLA, včetně dohledování.

8 z 10 parametrů kvality
Blučina.net Internet-data-servis PC

Kompletní služby v oblasti IT od r.1991- připojení k internetu,správy výpočetní techniky a počítačových sítí, prodej a servis výpočetní techniky, webhosting, serverhosting, hlasové služby,tvorba webových stránek - webdesign.Jsme nejstarší regionální poskytovatel bezdrátového připojení k interntu.Naší cestou je férové jednání a slušnost.

7 z 10 parametrů kvality
BrNet.cz

připojení k internetu přes wifi v pásmech 5 a 60 GHz, připojení optikou nebo kabelem. Pomocí telefonních linek zařídíme internet téměř kdekoliv v ČR, na vlastní technologii pak Brno a okolí - Ivanovice, Lelekovice, Podolí, Šlapanice, Blažovice atd.

8 z 10 parametrů kvality
Blanicka25.net

Společnost Blanicka25.net je komerčním projektem s cílem nabízet kvalitní služby v oblasti správy počítačových sítí, připojení do veřejné sítě internetu prostřednictvím mikrovlnných a optických technologií v lokalitě Prahy 2, Prahy 3, Prahy 4, Prahy 10 a Prahy 6 - Řepy a další služby v oblasti IT. Svým zákazníkům garantujeme neomezený přístup a nepřetržitou technickou podporu.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
BNET

Poskytujeme připojení k Internetu. Služba je určena všem uživatelům, kteří požadují kvalitní, rychlý a bezpečný přístup do sítě Internet. Komplexně zajišťujeme i další, doplňkové internetové služby. Nadstavbovou službou je zřizování komunitních subsítí, které umožňují neomezenou komunikaci v rámci obytných celků jako jsou sídliště nebo nově vznikající obytné celky. Dále poskytujeme hlasové služby s veřejným telefonním číslem.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Bobek František

Poskytování bezdrátového internetu za bezkonkurenční ceny v pásmech 2,4 a 5,4 GHz pro bližší informace neváhejte a kontaktujte nás

4 z 10 parametrů kvality
BEST-NET, s.r.o.

Domácnostem nabízíme vysoce kvalitní internetové připojení s nízkou agregací a bez datového omezení. Platíte pouze měsíční paušál dle zvoleného tarifu. Stačí si jen vybrat! K vybranému tarifu máte možnost navíc získat zdarma i telefonní číslo pro Váš VoIP telefon. Volejte bez zbytečných nákladů a bez paušálu za telefon. Tarif vyberte kliknutím na název tarifu. V případě že Vám nevyhovuje žádný z pevných tarifů, vybrete si ve FLEXI tarifech. Připojit se je tak snadné, uvidíte...

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Bezdrátová síť StřížoviceNet

StřížoviceNet je sdružení poskytující připojení k internetu za členský příspěvek 300Kč měsíčně ve Střížovicích a okolních obcích. Naše síť nabízí svým uživatelům nelimitovaný přístup k internetu 24 hodin denně po celý rok.

6 z 10 parametrů kvality
Brnonet s.r.o.

Kvalitní a spolehlivé připojení o rychlostech až 30Mbs.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel