Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
BLANSKO.NET

Metropolitní bezdrátová síť pro Blansko a okolí, Provoz v 5GHz pásmu, optika pro náročné uživatele Ceny od 50,- CZK vč. DPH / měs

5 z 10 parametrů kvality
Brouzdal, s.r.o.

Přinášíme Vám internet v lokalitách Byškovice, Dřínov, Hostín u Vojkovic, Chlumín, Kojetice, Libiš, Lobkovice, Mlékojedy, Neratovice, Neratovice - Spolana, Mlčechvosty, Netřeba, Obříství, Odolena Voda, Panenské Břežany, Předboj, Tišice, Újezdec, Zálezlice a ceny od 75,- s DPH. VoIP po celé ČR.

6 z 10 parametrů kvality
Bruntál-Net

Internet již od 300 kč měsíčně.POZOR AKCE: Noví zákazníci, kteří si objednají připojení k internetu v době od 1-30.4 2006 budou surfovat 1 měsíc zdarma!!!!

1 z 10 parametrů kvality
BUD-NET

Poskytovatel internetu.

6 z 10 parametrů kvality
BrazdimNET s.r.o.

Bezdrátové širokopásmové připojení k síti Internet, veřejná služba.

6 z 10 parametrů kvality
BRAVONET s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti připojení k Internetu, správy sítí, webhostingu, webdesignu, prodej a servis PC, realizace strukturovaných kabeláží a optických sítí.

6 z 10 parametrů kvality
BACKER COMPUTER s.r.o.

Bezdratova metropolitni komunikacni sit pod produktovym nazvem BACKERNET funguje od roku 2001. Nabizime ucelenou nabidku datovych a hlasovych sluzeb (BACKERVoIP) pro podnikatelske subjekty, velke firmy, domaci uzivatele.

1 z 10 parametrů kvality
Brnet.cz

Poskytování bezdrátového připojení k internetu v Brně a okolí.

7 z 10 parametrů kvality
BH TEL s.r.o.

Bezdrátové připojení k internetu pomocí wi-fi, telefonní služby bez měsíčního paušálu (VoIP), datové sítě, servis telefonních ústředen.

1 z 10 parametrů kvality
BNET Internet

Naše společnost patří mezi největší poskytovatele internetu v regionu Opavsko - Krnovsko - Bruntálsko - Vítkovsko. Naše internetová síť patří mezi nejrozšířenější a to jak signálem pokrývaným územím, tak počtem klientů využívajících naše internetové služby. Počet spokojených klientů a technologická schopnost pokrývat rozsáhlé a pro ostatní poskytovatele nedostupné oblasti v regionu je naší nejlepší reklamou. Klademe důraz na poskytnutí jen kvalitních a garantovaných služeb. Naše síť využívá služeb největšího datového centra České republiky CE-Colo. Jsme členy RIPE NCC. Pro národní internetový provoz je klíčová konektivita do neutrálního propojovacího uzlu NIX.CZ. Mezinárodní konektivita IP sítě BNET je zajištěna prostřednictvím dvou nezávislých operátorů společnosti Liberty Global Operations B.V. a GTS Czech s.r.o. Nabízené služby: - Internet – konektivita - Internet – pronájem okruhů - Telefonování - Televize - Zabezpečovací systémy

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Bezdrátová síť DNet, o.s.

Rychlost připojení do 30Mbps u Wifi 5GHz(dle použité technologie),paušál 250Kč měsíčně s DPH.LAN a Optika 100Mbps, info na www.kureci.net (kancelar@kureci.net).Cena zřízení připojení od 0Kč. Dále provádíme servis výpočetní techniky, stavbu sítí na míru pro firemní zákazníky i domácnosti. Provoz sítí pro základní školy, střední školy a mateřské školy, včetně vybavení učeben. Grantované služby s SLA, včetně dohledování.

8 z 10 parametrů kvality
Blučina.net Internet-data-servis PC

Kompletní služby v oblasti IT od r.1991- připojení k internetu,správy výpočetní techniky a počítačových sítí, prodej a servis výpočetní techniky, webhosting, serverhosting, hlasové služby,tvorba webových stránek - webdesign.Jsme nejstarší regionální poskytovatel bezdrátového připojení k interntu.Naší cestou je férové jednání a slušnost.

7 z 10 parametrů kvality
BrNet.cz

připojení k internetu přes wifi v pásmech 5 a 60 GHz, připojení optikou nebo kabelem. Pomocí telefonních linek zařídíme internet téměř kdekoliv v ČR, na vlastní technologii pak Brno a okolí - Ivanovice, Lelekovice, Podolí, Šlapanice, Blažovice atd.

8 z 10 parametrů kvality
Blanicka25.net

Společnost Blanicka25.net je komerčním projektem s cílem nabízet kvalitní služby v oblasti správy počítačových sítí, připojení do veřejné sítě internetu prostřednictvím mikrovlnných a optických technologií v lokalitě Prahy 2, Prahy 3, Prahy 4, Prahy 10 a Prahy 6 - Řepy a další služby v oblasti IT. Svým zákazníkům garantujeme neomezený přístup a nepřetržitou technickou podporu.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
BNET

Poskytujeme připojení k Internetu. Služba je určena všem uživatelům, kteří požadují kvalitní, rychlý a bezpečný přístup do sítě Internet. Komplexně zajišťujeme i další, doplňkové internetové služby. Nadstavbovou službou je zřizování komunitních subsítí, které umožňují neomezenou komunikaci v rámci obytných celků jako jsou sídliště nebo nově vznikající obytné celky. Dále poskytujeme hlasové služby s veřejným telefonním číslem.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Bobek František

Poskytování bezdrátového internetu za bezkonkurenční ceny v pásmech 2,4 a 5,4 GHz pro bližší informace neváhejte a kontaktujte nás

4 z 10 parametrů kvality
BEST-NET, s.r.o.

Domácnostem nabízíme vysoce kvalitní internetové připojení s nízkou agregací a bez datového omezení. Platíte pouze měsíční paušál dle zvoleného tarifu. Stačí si jen vybrat! K vybranému tarifu máte možnost navíc získat zdarma i telefonní číslo pro Váš VoIP telefon. Volejte bez zbytečných nákladů a bez paušálu za telefon. Tarif vyberte kliknutím na název tarifu. V případě že Vám nevyhovuje žádný z pevných tarifů, vybrete si ve FLEXI tarifech. Připojit se je tak snadné, uvidíte...

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Bezdrátová síť StřížoviceNet

StřížoviceNet je sdružení poskytující připojení k internetu za členský příspěvek 300Kč měsíčně ve Střížovicích a okolních obcích. Naše síť nabízí svým uživatelům nelimitovaný přístup k internetu 24 hodin denně po celý rok.

6 z 10 parametrů kvality
Brnonet s.r.o.

Kvalitní a spolehlivé připojení o rychlostech až 30Mbs.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel