Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Zdeněk Bartoň - BAZ Power Computing

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

1 z 10 parametrů kvality
Zelenka Jiří - Green Computers / ZELINET

Naše firma se zabýva zprostředkováním připojení k internetu na Bechyňsku.Prodejem a servisem PC. Prefujeme osobní jednání. Nabízíme bezdrátové připojení v pásmu 2.4GHz a 5GHz. Tarify od 190,- Kč s DPH. Pokryty jsou tyto obcec: Rataje, Staré Sedlo, Radětice, Senožaty, Dobronice, Křída, Stádlec, Sitiny, Hájky, Řepeč,Kášovice, Oltyně, Zběšicky, Popovec, Dobřejice, Slavňovice, Haškovcova Lhota, Skrýchov u Opařan, Nové Dvory, Srlín a další.

6 z 10 parametrů kvality
Zilinet.cz

Bezdrátové připojení k internetu v obcích Bratronice, Dolní Bezděkov, Lhota, Zilina

5 z 10 parametrů kvality
Zlata Markova

Připojení k Internetu Kadaň, CHomutov, Jirkov a přilehlé obce. Internet Kadaň, CHomutov, Jirkov

5 z 10 parametrů kvality
Zdická Wi-fi

Spojení se světem 24h denně 7dní v týdnu.Jedná se o bezdrátový Internet technologie WiFi v pásmu 2,4 a 5 GHz. Měření signálu provádíme ZDARMA.

5 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Zeron s.r.o.

Internetové připojení pro firmy a domácnosti technlogií wifi či optickými vlákny (instalace a zařízení zdarma při podpisu učastnické smlouvy na dva roky)

4 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
ZRuda.Net, sdružení

Připojení k internetové síti je provedeno bezdrátovou technologií, optickým nebo UTP kabelem rychlostí do 50 Mb/s s minimální agregací. Připojení je poskytováno bez časového omezení 24 hodin denně.

4 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Zrnko, o. s.

Poskytujeme připojení bez závazků, bez výpovědních lhůt, bez nesmyslných poplatků a bez pokut. Naši zákazníci jsou svobodní a nevázaní, což je náš největší závazek udržovat jejich maximální spokojenost.

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
ZlonínNET - Aleš Kettner

Síť ZlonínNET zajišťuje pro své zákazníky připojení k internetu, hlasové a IT služby. Připojení k internetu poskytujeme na technologii bezdrátového pokrytí všech oblastí (viz Pokrytí). Umíme kvalitně připojit jak zákazníky z řad rodinných domků a domácností, tak i menší až střední firmy. Pro naše zákazníky služby Internet nabízíme také možnost sledování IPTV (televizní vysílání přes internet). Na této službě plně spolupracjeme s IPTV platformu LEPŠÍ TV. Hlasové služby poskytujeme na nejmodernější technologii IP telefonie. Uspokojíme i nároky velké firmy s desítkami provozoven po celé ČR, včetně požadavku na profesionální call centrum. Ale i pro domácnosti nabízíme kvalitní volání do všech národních i mezinárodních sítí za velmi přijatelné ceny. Mezi IT služby, které nabízíme, patří nabídka instalace a provoz IP kamer pro dohled nad domem, zahradou, provozními halami atd.

3 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Zelená Obora

Komunitní síť s připojením do internetu.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Zdeněk Ťukálek

"Rodinná síť"

4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Zelena.cz

Síť Zelena.cz nabízí firmám i občanům levné a kvalitní WiFi připojení k internetu v pásmech 2,4Ghz, 5Ghz a 10Ghz. Možnosti naší sítě se neomezují jen na připojení internetu, jsou používány i k propojení různých míst v oblasti, například kancelář s bydlištěm.Další službou v naší síti je provozování VOIP telefonování pod názvem Zelený telefon. Pro provoz síťe používáme osvědčená technická řešení od renomovaných výrobců jako jsou Miktotik, Alcoma, Racom, Alied Telesyn. Z důvodu častých výpadků elektrické síťě jsme přistoupili k aplikaci vlastního řešení zálohy elektrické energie na jednotlivé distribuční body. V současné době jsme schopni některé distribuční body odzálohovat až po dobu několika dní. Počet takto ošetřených distribučních bodů stále roste.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel