Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
ONYX engineering spol. s r.o. - ONYX Airnet

Firma ONYX engineering, spol. s r.o. poskytuje firmám i domácnostem spolehlivé připojením k internetu a to již 19. let. Zajišťujeme připojení bezdrátovou technologií (WIFI) nebo optickým kabelem (FTTH) v Olomouci, Litovli, Uničově, Šternberku a okolních obcích. I vy se můžete připojit!

6 z 10 parametrů kvality
Ondřej Němec

Snažíme se našim klientům poskytnout velice kvalitní připojení.

1 z 10 parametrů kvality
Obec Studená

Připojení k Internetu pro občany a firmy v obci Studená. Brzy i přilehlých městských částí.**

1 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Občanské sdružení SP-NET

Síť SP-NET slouží ke komunikaci mezi členy sdružení navzájem a k cenově dostupnému časově a objemově neomezenému vysokorychlostnímu připojení členů do sítě Internet. Cílem sdružení je budovat síť SP-NET a dále rozšiřovat služby sítě.

5 z 10 parametrů kvality
OnlineNet

Bezdratový vysokorychlostní internet pro obce, rodinné domy a bytovky . Technologie 5ghz a 2.4ghz.Na základě poptávky zřizujeme i nové body.

1 z 10 parametrů kvality
o.s. Art Time

Tuto síť provozuje občanské sdružení Art Time a jako taková je nezisková. V současné době má sdružení více než 250 členů. Nakupovaná konektivita je zatím 100Mbit. Členské příspěvky jsou vtupní 1000,-Kč a měsíční poté 300,-Kč. Rychlost není omezována !

5 z 10 parametrů kvality
Občanské sdružení HovNet

HovNet poskytuje bezdrátově Internet v obci Hovězí a přilehlých obcích.Po připojení získáte kromě Internetu i další služby spřažené s počítačovou sítí , především IPTV, ale i sdílení souborů, TV, mplay, hry ..

6 z 10 parametrů kvality
Občanské sdružení Brezinova.net

Občanské sdružení Brezinova.net je neveřejná wifi síť v Kolíně a nezisková organizace. Jednotlivé přístupové body jsou postaveny na velmi spolehlivé platformě RouterBoard operující v bezlicenčním pásmu 2,4 a 5 Ghz.

5 z 10 parametrů kvality
Open-IT cz, s.r.o.

Webdesign - stránky a obchody, SEO, webhosting. Servery a sítě. Připojení k Internetu pro firmy.

1 z 10 parametrů kvality
OrioTrade Spol. s r.o.

Naše společnost provozuje síť pod názvem OrioNET. Kvalitní připojení k internetu Wifi, LAN, Optika v Brně a okolí.Dále nabízíme datové služby, správu a návrh sítí,webhosting a VoIP jako náhradu za pevné telefonní linky. Specialitou je připojení Vaší EZS přes ethernet na PCO (Pult centrální ochrany). Inteligentní řešení domů.

7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
O. S. WIFI Louňovice pod Blaníkem

Poskytování internetových služeb občanům za členský poplatek 200kč/měsíčně. FREE Hotspot na náměstí nejen pro návštěvníky obce. Více na webu: http://www.lounovicepodblanikem.cz/wifi-aktual.php?akce=2

1 z 10 parametrů kvality
OleNET - Ivo Bajko

Připojení k Internetu v obci Vlkoš, Skoronice, Kelčany a nově také Žádovice prostřednictvím spolehlivé bezdrátové sítě, která v těchto lokalitách zajišťuje internetové připojení především pro domácnosti již od roku 2005. Od svého vzniku síť prošla kompletní modernizací a v současné době nabízí připojení pouze prostřednictvím kvalitních zařízení na platformě MIKROTIK.

2 z 10 parametrů kvality
O&G Chrudim

Poskytování připojení k síti internet v pásmu 2,4GHz a 5GHz. Poskytování služeb VOIP.

1 z 10 parametrů kvality
opENet

Nabízíme bezdrátové připojení k internetu na moderních 5ghz spojích.

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Občanské sdružení Netintra

Komunitní poskytovatel internetu

1 z 10 parametrů kvality
ORKA systems, s.r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním připojení k síti Internet za využítí technologie WiFi v Karviné a okolí.Snažíme se, aby v dnešní moderní době naše síť vyhovovala i těm nejnáročnějším zákazníkům. A to vše za skvělé ceny!

1 z 10 parametrů kvality
OS Power.Net

Internet 2,4 Ghz, 5Ghz, LAN a Fiber v lokalitách: Jižní Město (Háje, Opatov, Chodov, Chodovec),Strašnice, Zahradní Město, Vestec, Jesenice, Zdiměřice, Osnice, Horní Jirčany, Radějovice, Rozkoš

7 z 10 parametrů kvality
Občanské sdružení Podlipan NET

Jsme neziskové občanské sdružení registrované ministerstvem vnitra a poskytujeme bezdrátové připojení k internetu v obcích Chotýš, Vitice, Hřiby, Kšely, Lipany, Borek, Močedník, Krupá. Vstup do sdružení je zdarma a čtvrtletní členský poplatek je 900,- kč. V tuto chvíli naši členové sdílí 60 Mbit linku na internet, rychlost je stejná v obou směrech. První čtvrtletí po připojení zdarma.

6 z 10 parametrů kvality