Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Všebořice.net s.r.o.

Bezdrátové připojení pro Ústí nad Labem, Clumec, Krupku a Teplice**

7 z 10 parametrů kvality
Vladimír Bíek - Mohelnice.NET

Bezdrátová servisní síť

5 z 10 parametrů kvality
VOGELNET s.r.o.

Rychlé, stabilní a levné bezdrátové připojení k internetu pro domácnosti, firmy i velké společnosti. Ceny od 198 Kč s DPH. Naše společnost pokrývá bezdrátovým internetem následující lokality: Ústí nad Labem, Děčín, Teplice, Krupka, Litoměřice (Dubice, Moravany, Habrovany, Radejčín, Žim, Habří, Záhoří, Řehlovice, Křesín, Levousy, Horka, Strážky, Stebno, Brozánky, Dolní Zálezly, Sebuzín ...). Kromě bezdrátového připojení nabízíme zejména v panelových a bytových domech také připojení optickým nebo metalickým kabelem s možností rychlosti až do 100 Mbit/s.

6 z 10 parametrů kvality
VS.com, s.r.o.

Bezdrátové připojení v obci Žehušice

6 z 10 parametrů kvality
VDFFREE

Občanské sdružení VDFFREE je komunitní internetová sít, sloužící ke vzájemnému propojení svých členů a jejich připojení do internetu. Připojení je možné pouze ve Varnsdorfu. Jde o sdílený internet bez omezení dat. Rychlost je omezena pouze použitou technologií do max. rychlosti 100 MB/s.

6 z 10 parametrů kvality
VOLnet

Síť v obci Volduchy, tarif 300,- Kč Zrizovací poplatek do 1700,- Kč. Možnost pripojení částečně i v Rokycanech a Oseku. Rychlost připojení 30 Mbps. Možnost hostingu, garantovaných rychlostí. Nonstop dohled dostupnosti AP. Ceny s DPH.

5 z 10 parametrů kvality
Václav Létal

Správa sítí a databází; Servis výpočetní a kancelářské techniky; Prodej a rekonfigurace PC s dodávkou až do domu. Poskytování připojení k síti Internet se službami s tím spojenými.

1 z 10 parametrů kvality
VHV SPEED, spol. s r.o.

Poskytujeme internet bezdrátovou technologií, konektivitu pro ISP, kamery, PC, Webhosting.

8 z 10 parametrů kvality
Vladislav Škvařil

Poskytování vysokorychlostního internetu 10Mbit a výše v obcích Kněždub, Hroznová Lhota, Tasov, Žeraviny, Kozojídky, Tvarožná Lhota, Lipov.

6 z 10 parametrů kvality
VyNet_Lubomír Vyklický

Připojení k internetu již za 150,-Kč. Bezdrátová připojení až 16M za 400,-Kč bez DPH.

6 z 10 parametrů kvality
Velbnet, s.r.o.

Poskytujeme profesionální připojení k internetu, nabízíme IP telefonii a vlastní kabelovou televizi IPTv. Vlastníme optickou síť v Plzni, kde nabízíme rychlost internetu 100 Mbps za 380 Kč a další tarify již od 200 Kč. V několika městech Plzeňského kraje Vás můžeme připojit k naší kabelové metropolitní síti.

2 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
VÁGNER NET

Bezdrátový WiFi internet v Srchu

7 z 10 parametrů kvality
Viktor januške

Poskutujeme připojení k internetu ve Slezských Rudolticích a okolí.

6 z 10 parametrů kvality
Všetečka s.r.o.

Nabízíme časově i datově neomezené připojení k internetu pomocí technologie wifi v pásmu 5 GHz. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi.

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
visonet s.r.o.

Bezdrátové připojení k internetu v Jihlavě a okolí.

5 z 10 parametrů kvality
Vlašimnet s.r.o.

- při přechodu z jiné Wi-Fi sítě instalace ZDARMA - možnost připojení WiMAX - ve Vlašimi provozujeme vlastní optickou síť o délce více jak 10 km pro panelové domy s více zájemci - instalace ZDARMA - rychlý a osobní přístup - možnost slevy instalace až 100% v pásmu 2,4 GHz / 5 GHz i 3,5 GHz – informujte se - pokrýváme více jak 150 obcí a měst – rozsah pokrytí najdete v mapě pokrytí - nemažeme vám „med kolem úst“ nabídkou megarychlostí, které sdílíte s ostatními, ale každý má vyhrazenou rychlost, takže vždy dostává to, za co si platí

1 z 10 parametrů kvality
Viktor Januške

Poskytujeme internetové připojeni Ve Slezských Rudolticích a okolí.

5 z 10 parametrů kvality
vklatovech.cz

Největší optická síť v Klatovech s rychlostí až 1000 Mbit, chytrou IPTV televizí a levnými VoIP telefony :)

5 z 10 parametrů kvality