Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
hi.net - metropolitní síť

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již brzy můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

1 z 10 parametrů kvality
HOTNET s.r.o.

Bezdrátové připojení k internetu pro domácnosti, firmy a organizace. Levné, rychlé, nonstop připojení k internetu technologií WiFi - již od 250,- Kč/měsíc. Prodej a servis PC, sítě, poradenství, e-shop, Apple, hotspoty, reklama *

4 z 10 parametrů kvality
HW-Comp

Bezdrátové připojení již od 99,- Kč měsíčně včetně DPH bez omezení množství přenesených dat. Lokalita Břeclav a Ladná.

1 z 10 parametrů kvality
H+H Roman Havelka

Poskytování služeb v oblasti pevného a mobilního připojení

1 z 10 parametrů kvality
HUSTYNET

Nově vybudovaná síť z moderních technologií a tím i jedna z nejstabilnějších a nejmodernějších sítí.

7 z 10 parametrů kvality
HUMLNET s.r.o.

Poskytování profesionálních služeb v oblasti připojení k internetu pro Trutnov a okolí.

3 z 10 parametrů kvality
Helpdesk s.r.o.

Přinášíme kvalitní český internet, dostupný opravdu všem - již od 199 Kč za měsíc. Původně komunitní modřanskou síť nyní zajišťuje 24 hodinový monitoring, každodenní telefonická a technická podpora. Maximální bezpečnost a ochrana osobních údajů uživatelů je pro nás naprostou samozřejmostí. Pro seniory služba želva zcela zdarma.

1 z 10 parametrů kvality
Horácko.net

Horácko.net - vše pro Váš INTERNET, PC, SATELIT. Nabízíme kvalitní, neomezené a levné připojení pro domácí uživatele, malé i velké firmy. Na připojeném objektu se pouze umístí anténa velikosti cca 10x20cm a k jednotlivým PC se rozvod provede UTP kabelem. Nabízíme též zprovoznění bezdrátového připojení po domě pro Vaše notebooky, VoIP telefonii atd.

7 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
HVfree.net o.s.

Snažíme se posunout internet zase o kousek dál

7 z 10 parametrů kvality
hanspaul-city.net s.r.o.

- internet bez limitu přenesených dat - předinstalační lokální šetření ZDARMA - stabilní připojení - individuální ceny pro bytové domy - široké pokrytí - telefonování bez paušálů a smlouvy - účtování hovorů po vteřinách (1 + 1) - volání v rámci sítě ZDARMA

5 z 10 parametrů kvality
Hron,poskytovatel Wi-Fi Internetu

Poskytujeme připojení k vysokorychlostnímu Internetu, které umožnuje: kvalitní a spolehlivé připojení nezávislé na pevné telefoní lince být 24 hodin denně on-line webové stránky, e-mail, Jabber (XMPP), IRC, Skype, ICQ, atd. přes Internet stahovat i odesílat velké množství dat sdílet data na Internetu připojení bez limitu stahovaných a odeslaných dat (Fair User Policy - FUP)

5 z 10 parametrů kvality
Hlucin.net, s.r.o.

Tato síť je vybudována nejen pomocí technologie WiFi (rozvod optických kabelů, kabelové rozvody ethernet Gbit a 100 Mbit, 10 GHz spoje o kapacitě 16 až 100 Mbit, 5 GHz spoje). Cílem tohoto projektu je přiblížit internet za dostupnou cenu více lidem. Naše připojení k internetu je aktuálně realizováno dvěmi linkami. První o kapacitě 1 000 Mbit FullDuplex od společnosti Sloane Park. Druhá má kapacitu 300 Mbit FullDuplex. Poskytovatelem druhé linky je firma DialTelecom. Celková naše konektivita do sítě internet tedy činí 1,3 Gbit FullDuplex.

7 z 10 parametrů kvality
HelaPC s.r.o.

Naše síť je momentálně napájená ze dvou optických rozvodu v Hradci Králové. Veškeré páteřní spoje jsou vzájemě zálohované. Běžné tarify plánujeme do 10 Mb/s. Naše síť je stavěna s maximální latencí do internetu 30 ms, to umožňuje hraní her a internetové telefonování. Nabízíme připojení na frekvenci 5,8 GHz. Veškeré tarify jsou bez agregace a stahování není omezeno FUP. U všech tarifů je garantovaná rychlost.

4 z 10 parametrů kvality
Holubov.net

Internetové připojení je realizováno za použití bezdrátových technologií (2,4GHz, 5GHz, 10GHz), kabelů optických a UTP.

5 z 10 parametrů kvality
HELEMIK s.r.o.

Jsme dynamicky se rozvíjející firma s několikaletými zkušenostmi z oboru výstavby telekomunikačních sítí. Vždy se snažíme používat nejmodernější technologie a neustále modernizujeme naši síť, aby stále vyhovovala zvyšujícím se požadavkům trhu a nárokům zákazníků. Máme vystavěnu optickou síť na velkém území Kroměříže sloužící jako základ naší robustní sítě.

4 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
HEXEN Computers

Firma HEXEN Computers poskytuje připojení k internetu od roku 2005. Nabízíme cenově dostupné linky pro domácnosti i připojení pro firemní zákazníky. Doplňkovými službami jsou poštovní služby s antivirovou a antispam kontrolou, doménové služby, webhosting, serverhosting. Více najdete na www.hxn.cz nebo www.hexnet.cz.

5 z 10 parametrů kvality
Hako a Enter spol. s r.o.

AutoCont Jeseník je franchisingovou pobočkou společnosti AutoCont CZ a.s. Zabývá prodejem výpočetní a kancelářské techniky, spotřebního materiálu souvisejícího s provozem výpočetní techniky, instalací počítačových sítí, strukturované kabeláže, servisem výpočetní a kancelářské techniky, smluvními službami v oblasti VT, provozuje připojovací internetový bod v Jeseníku. Svou činnost soustřeďuje především do regionů poboček firmy v Jeseníku, Šumperku, a Krnově zejména z důvodu rychlé dosažitelnosti zákazníky a klienty a dodržování dojednaných záručních a servisních zásahů. Důraz klade firma na zajištění následné péče o zákazníka v oblasti spravování výpočetní techniky formou smluvních, ale i nesmluvních dohod. Filosofií firmy je poskytovat komplexní služby podle potřeb zákazníka, využívat kvalitní komponenty, aby byla garantována maximální spolehlivost celého procesu kontaktu s partnery.

5 z 10 parametrů kvality
hanacke.net

Poskytovatel převážně bezdrátového připojení v Olomouci a hlavně v jeho okolí.

5 z 10 parametrů kvality