Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
David Čuj

Wifi internet 5ghz ,2,4ghz . Pokrytí Bukovany a Droždín.

1 z 10 parametrů kvality
DATONET

Poskytujeme bezdrátový internet pro Nymburk, Poděbrady, Lysou nad Labem, Kolín, Čelákovice a okolí

5 z 10 parametrů kvality
DATA CONNECT s.r.o. - Czechdata.cz

Výstavba a údržba telekomunikační infrastruktur. Pronájem datových okruhů z bodu A do bodu B a služby přístupu k síti Internet od 2 do 80 Mb/s. Tvorba a správa webových stránek vč. hostingu, programování PHP, ASP, xSQL, Mikrotik a PLC. Prodejna výpočetní, telekomunikační a spotřební elektroniky.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
DataCall s.r.o.

DataCall - TELEKOMUNIKACE V NOVÉM Komplexní služby v síti - internet, telekomunikace. Služby pro ISP, firmy i domácnosti.

1 z 10 parametrů kvality
Dexnet Wireless Network

Poskytování internetu v Praze a okolí, tvorba www a grafiky, správa počítačových sítí a počítačů

1 z 10 parametrů kvality
DIGISERVICE s.r.o.

Veřejná internetová síť pro Skuteč a okolí, Pardubice - bílé předměstí, vlastní Autonomní systém - veřejné IP adresy.

2 z 10 parametrů kvality
DaNNet

žádná výpovědní lhůta, žádné skryté poplatky, sleva až 16% procent v případě platby na rok předem, bez limitu přenesených dat, stejný donwload i upload, 64 kbit/s až 20 Mbit/s, ochrana sítě firewallemm, nonstop hotline

7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
dvcomputer s.r.o.

poskytujeme bezdrátové připojení k síti Internet v Humpolci a okolí. Měsíční neomezené tarify za 250,- Kč. Žádné prvotní náklady.

7 z 10 parametrů kvality
Diadema Software s.r.o.

Vysokorychlostní spolehlivé připojení k internetu v regionu Plzeň-sever s kvalitním servisem. Aktuálně nabízíme připojení k internetu v následujících lokalitách Kralovice, Kaznějov, Rybnice, Plasy, Kožlany, Manětín, Žlutice, Nečtiny, Bezvěrov, Hadačka, Výrov, Vysoká Libyně, Sedlec, Bílov, Hvozd, Nebřeziny, Pláně, Štichovice, Dražeň, Babiná, Obora, Dobříč, Koryta, Jarov, Dřevec, Buček, Břežany, Hedčany, Hodyně a nově i Plzeň - ul. Malostranská

10 z 10 parametrů kvality
DOMOSNET s.r.o.

Společnost DOMOSNET s.r.o. byla založena roku 2010 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti informačních technologií, týkajících se hardwaru a softwaru pro domácnosti, malé a střední firmy. Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí širokému okruhu zákazníků levné a vysoce kvalitní připojení k internetu. Naší snahou je maximálně využít dostupné technologie s nejnižší možnou cenou pro připojení koncového zákazníka a to buď pomocí technologie 802.11a, 802.11n (wi-fi) nebo pomocí kabelů a strukturovaných UTP rozvodů po bytových domech. Pro páteřní spoje využíváme full duplexní spoje v pásmu 10,5, 11 a 5 GHz. V oblasti internetu je naším cílem poskytování komplexních internetových služeb, jako je telefonování po internetu (VoIP), virtuální privátní sítě (VPN), ale také zpřístupnění internetu všem domácnostem, školám, úřadům a malým i velkým firmám. Mezi další naše aktivity patří Outsourcing, webhosting, webdesign, DTP grafické studio. Naším prvotním cílem není jen kvalitní internetové připojení za rozumnou cenu pro každého, ale i maximální spokojenost ze strany každého uživatele naší sítě.

6 z 10 parametrů kvality
doubrava.net

Nabízíme kvalitní připojení k síti Internet ve městech Litovel, Uničov a jejich širokém okolí. Jsme stabilní firma s dlouholetou tradicí a zkušeností. Provozujeme rozsáhlou telekomunikační síť propojující stovky subjektů. Na naše know-how se spoléhají jak domácnosti, tak nadnárodní firmy, ale i nemocnice, školy a státní úřady.

6 z 10 parametrů kvality
DATA4i s.r.o.

Bezva internet: Vysokorychlostní připojení do internetu, telefonní služby, televize. To vše s námy můžete mít za velmi výhodných podmínek jako stovky našich spokojených zákazníků. To je Bezva internet.

5 z 10 parametrů kvality
DM Net

DM Net poskytuje bezdrátové připojení k síti internet v obcích Starovičky, Zaječí, Šakvice, Popice, Strachotín, Pavlov, Milovice a Nové Mlýny. Nabízíme vstřícný přístup, moderní technologie a cenově přijatelný internet, s důrazem na kvalitu a spolehlivost.

7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Dasnet - Jan Mastný

Poskytování bezdrátového internetu. Nenabízíme nesplnitelné, ale Internet, který funguje.Zákaznický servis přímo v místě a základní tarif s rychlostí 16 Mbit bez agregace.

6 z 10 parametrů kvality
DCOMP s.r.o.

Nabízíme vysokorychlostní přístup k síti Internet. Naše služby jsou zaměřeny na domácí uživatele i na firemní klientelu v Jihlavě a okolí nově v Ostov nad Oslavou a okolí čtyřech výhodných tarifech dle Vašich potřeb. Připojení je levné, rychlé,bez časového omezení a bez limitu přenesených dat.Zdarma nabízíme měření u vybraních tarifů instalaci a aktivaci a to vše ZDARMA. Nabízíme za zprostředkování nového zákazníka 3 měsíce ZDARMA a to za každého nového zákazníka.Bez omezení počtu.

7 z 10 parametrů kvality
DSLONE s.r.o.

■Hledáte levné a spolehlivé připojení k internetu? Připojte se k internetu u nás a ušetříte. ■Vysokorychlostní připojení k internetu. ■Naším cílem je, aby se mohl připojit každý. ■Výhodné akce pro nové klienty. Bonusy a slevy pro skupiny.

6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality