Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
5 z 10 parametrů kvality
Petr Ševčík

CivicNET je telekomunikační síť zabývající se levným, časově i datově neomezeným připojením k Internetu. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupné připojení pro domácnosti a firmy. Nabízíme telefonování přes Internet prostřednictvím vlastní VoIP ústředny napojené do sítě Voipex.

5 z 10 parametrů kvality
Perex @ InterNet

Nabízíme konektivitu do internetu přes WIFI. Podporujeme protokoly IPv4 i IPv6. Definujeme QoS.**

1 z 10 parametrů kvality
PRO-COMUNICATION s.r.o.

Vysokorychlostní bezdrátové i kabelové připojení k Internetu. Poskytujeme služby internetové telefonie, výstavby firemních sítí, webové aplikace ...

6 z 10 parametrů kvality
PrimeNET.CZ ISP s.r.o.

Zabýváme se vysokorychlostním připojením k internetu na celém Táborsku. Klienty připojujeme pevnou vlastní optickou sítí i bezdrátově v pásmu 5GHz. K připojení používáme výhradně technologii Mikrotik. Zřízení u všech tarifů je zdarma (práce technika i zařízení zapůjčeno po dobu, co jste naším zákazníkem), výpovědní lhůta jen 1 měsíc. Maximální agregace u jednotlivých wifi tarifů pro domácnosti je jen 1:5, žádné datové limity ani časové omezení. Pro firmy maximální agregace 1:2, popř. vyhrazené linky Páteřní technologie v pásmu 10/24/80GHz k jednotlivým vysílačům, vše bateriemi zálohované pro případný výpadek proudu, takže ani v letním bouřkovém období nedochází k výpadkům. Možnost dodávky konektivity i pro místní ISP poskytovatele za bezkonkurenční ceny s 10/11/24/80GHz popř. pevným připojením ve vybraných lokalitách.

8 z 10 parametrů kvality
Pavel Kulda - JOSI

Připojení k internetu pro všechny. Velké, střední a malé firmy včetně domácností v Červeném Kostelci a okolí.

6 z 10 parametrů kvality
Plachetka a spol., spol. s r.o.

Internetová síť NetFree - Poskytování přístupu k Internetu pomocí bezdrátových mikrovlnných spojů v pásmu 2.4GHz, 5.4GHz, 10.5Ghz. Pokrytí obcí: Slavkov u Brna, Křenovice, Zbýšov, Hrušky, Vážany, Šaratice, Hostěrádky-Rešov, Heršpice, Nížkovice, Němčany, Křižanovice, Hodějice.

1 z 10 parametrů kvality
PH-NET

Bezdrátové připojení k internetu v obcích Dolní Přím,Všestary,Nechanice,Stračov,Sadová,Mžany,Dohalice,Hradec Králové,Nový Bydžov a další

9 z 10 parametrů kvality
PCO Horský, s.r.o.

Připojení k Internetu WIMAX 3,5GHz 10km okruh Kladno, WiFi, Pult centrální ochrany

1 z 10 parametrů kvality
ProfiNet, s.r.o.

Síť založená na produktech Motorola Canopy 5,4 GHz. Základní služby mimo přístupu do sítě internet jsou IP telefonie a videodohled provozoven a průmyslových objektů, založený na spolupráci s CBA security service s.r.o..

2 z 10 parametrů kvality
PLnet s.r.o.

Naše firma nabízí bezdrátové připojení k internetu. V rámci internetových služeb se snažíme nabídnout zákazníkům cenově dostupné internetové připojení za tzv. lidový paušál, ale i náročnějším klientům rychlý a spolehlivý internet.

6 z 10 parametrů kvality
Platek Peter

Poskytujeme bezdrátové připojení v obci Janovice u Frýdku-Místku. Připojení bez omezení objemu dat rychlostí 3-4 Mbit.

6 z 10 parametrů kvality
PJcomp s.r.o.

Internetové připojení v bezdrátovém licencovaném pásmu na technologii Wimax rychlostí až 8 Mbit po celém Berouně a Králově Dvoře nebo až 60 Mbit na optice! Symetrické rychlosti bez FUP, vysoká spolehlivost.

4 z 10 parametrů kvality
proWiFi.cz

Největší poskytovatel bezdrátového připojení mezi Olomoucem a Přerovem. Bezpečné, rychlé a kvalitní připojení v pásmu 5GHz. Naše síť je připojena optickým vláknem o kapacitě 1Gbps. Instalace do 2000Kč. Nejprodávanější tarif je 16Mbit za 350Kč. Jsme s Vámi už 10 let! Nově připojujeme rychlostí až 22Mbit.

6 z 10 parametrů kvality
Praslavice.Net

Wifi a opticke připojeni. Garance kvality připojení(pingu a rychlosti). Vhodné pro hráče online her, rychlé surfovaní a stahování, stabilní firemní připojení s nonstop technickou podporou.

7 z 10 parametrů kvality
PETAnet

Poskytovani internetu, VPN, prodej a servis IT

1 z 10 parametrů kvality
PCiNET 08 spol. s r.o.

Síť zabývající se poskytováním vysokorychlostního připojení k internetu na velmi vysoké úrovni s nízkými odezvami vhodnými pro online hraní a za bezkonkurenční ceny, včetně kvalitní servisní podpory 24/7/356 a to i o svátcích s řešením problému ihned po nahlášení poruchy.

6 z 10 parametrů kvality
PT Computers s.r.o.

Nejvýhodnějsí Internet v mikroregionu Třemšín od 295,-Kč/měs-rychlost 256-8192kbps Obce:Bezděkov, Březnice,Bubovice,Buková,Hudčice,Hutě,Hlubyně,Chrást,Lisovice,Namnice,Nepomuk,Nouzov,Oslí,Pňovice,Pročevily,Rožmitál,Sedlice,St.Rožmitál,Strýčkovy,Věšín,Volenice,Voltuš,Vranovice,Vševily,Zalány,Z.Poříčí

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
PVfree.net

Připojení k rozsáhlé síti se nejnižšími platbami. Kvalitný vysokorychlostní optická i bezdrátová síť

1 z 10 parametrů kvality
POHODA-AIR

Poskytování připojení k internetu,EPS,EZS,kametové systém.

1 z 10 parametrů kvality