Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů

(vše) 1 2 3 5 7 A B C Č D E F G h I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
proWiFi.cz

Největší poskytovatel bezdrátového připojení mezi Olomoucem a Přerovem. Bezpečné, rychlé a kvalitní připojení v pásmu 5GHz. Naše síť je připojena optickým vláknem o kapacitě 1Gbps. Instalace do 2000Kč. Nejprodávanější tarif je 16Mbit za 350Kč. Jsme s Vámi už 10 let! Nově připojujeme rychlostí až 22Mbit.

6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Petr Ševčík

CivicNET je telekomunikační síť zabývající se levným, časově i datově neomezeným připojením k Internetu. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupné připojení pro domácnosti a firmy. Nabízíme telefonování přes Internet prostřednictvím vlastní VoIP ústředny napojené do sítě Voipex.

5 z 10 parametrů kvality
Perex @ InterNet

Nabízíme konektivitu do internetu přes WIFI. Podporujeme protokoly IPv4 i IPv6. Definujeme QoS.**

1 z 10 parametrů kvality
PRO-COMUNICATION s.r.o.

Vysokorychlostní bezdrátové i kabelové připojení k Internetu. Poskytujeme služby internetové telefonie, výstavby firemních sítí, webové aplikace ...

6 z 10 parametrů kvality
Pavel Kulda - JOSI

Připojení k internetu pro všechny. Velké, střední a malé firmy včetně domácností v Červeném Kostelci a okolí.

6 z 10 parametrů kvality
Plachetka a spol., spol. s r.o.

Internetová síť NetFree - Poskytování přístupu k Internetu pomocí bezdrátových mikrovlnných spojů v pásmu 2.4GHz, 5.4GHz, 10.5Ghz. Pokrytí obcí: Slavkov u Brna, Křenovice, Zbýšov, Hrušky, Vážany, Šaratice, Hostěrádky-Rešov, Heršpice, Nížkovice, Němčany, Křižanovice, Hodějice.

1 z 10 parametrů kvality
PCO Horský, s.r.o.

Připojení k Internetu WIMAX 3,5GHz 10km okruh Kladno, WiFi, Pult centrální ochrany

1 z 10 parametrů kvality
ProfiNet, s.r.o.

Síť založená na produktech Motorola Canopy 5,4 GHz. Základní služby mimo přístupu do sítě internet jsou IP telefonie a videodohled provozoven a průmyslových objektů, založený na spolupráci s CBA security service s.r.o..

2 z 10 parametrů kvality
PLnet s.r.o.

Naše firma nabízí bezdrátové připojení k internetu. V rámci internetových služeb se snažíme nabídnout zákazníkům cenově dostupné internetové připojení za tzv. lidový paušál, ale i náročnějším klientům rychlý a spolehlivý internet.

6 z 10 parametrů kvality
Platek Peter

Poskytujeme bezdrátové připojení v obci Janovice u Frýdku-Místku. Připojení bez omezení objemu dat rychlostí 3-4 Mbit.

6 z 10 parametrů kvality
PJcomp s.r.o.

Internetové připojení v bezdrátovém licencovaném pásmu na technologii Wimax rychlostí až 8 Mbit po celém Berouně a Králově Dvoře nebo až 60 Mbit na optice! Symetrické rychlosti bez FUP, vysoká spolehlivost.

4 z 10 parametrů kvality
Praslavice.Net

Wifi a opticke připojeni. Garance kvality připojení(pingu a rychlosti). Vhodné pro hráče online her, rychlé surfovaní a stahování, stabilní firemní připojení s nonstop technickou podporou.

7 z 10 parametrů kvality
PETAnet

Poskytovani internetu, VPN, prodej a servis IT

1 z 10 parametrů kvality
PCiNET 08 spol. s r.o.

Síť zabývající se poskytováním vysokorychlostního připojení k internetu na velmi vysoké úrovni s nízkými odezvami vhodnými pro online hraní a za bezkonkurenční ceny, včetně kvalitní servisní podpory 24/7/356 a to i o svátcích s řešením problému ihned po nahlášení poruchy.

6 z 10 parametrů kvality
PVfree.net

Připojení k rozsáhlé síti se nejnižšími platbami. Kvalitný vysokorychlostní optická i bezdrátová síť

1 z 10 parametrů kvality
POHODA-AIR

Poskytování připojení k internetu,EPS,EZS,kametové systém.

1 z 10 parametrů kvality
PC arena s.r.o.

Společnost PC arena s.r.o. se již řadu let zabývá bezdrátovými technologiemi a je schopna svým zákazníkům nabídnout kvalitní a technicky vyzrálou síť, odbornou technickou podporu a profesionální přístup. V současné době máme zprovozněnou dostatečně obsáhlou soustavu vysílacích bodů ve vysílacích pásmech 5GHz a 10GHz. Hlavní páteřní spoje i jednotlivé vysílací body jsou neustále monitorovány. Zároveň dochází k neustálému zlepšování možností sítě a rozšiřování oblastí pokrytí. Sledujte pozorně naše TOP nabídky u kterých k internetu získáte vždy něco navíc ( http://www.pcarena.cz/index.php/top-nabidky ).

6 z 10 parametrů kvality
PC NEXT s.r.o.

Nabízíme bezdrátové připojení k vysokorychlostnímu internetu pro domácí uživatele, mobilní připojení, prodej a servis veškeré výpočetní techniky.

6 z 10 parametrů kvality
PSD-Net

Provozujeme internetovou síť v Žacléři. Dále prodáváme software a hardware, satelitní systémy. Zajišťujeme kompletní správu sítí. Dodáváme a istalujeme kamerové a zabezpečovací systémy - od návrhu po realizaci na klíč. Provádíme systémové přeinstalace počítačů. Dáváme soukromé hodiny užívání počítače a internetu.

6 z 10 parametrů kvality