Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Žabokreky

NetOpen

Nabízíme vysokorychlostní internetové připojení již od 250 Kč/měsíc.

5 z 10 parametrů kvality
Tomáš Egert - KolNet

Bezdrátová síť v pásmu 5GHz. Použitá technologie Alcoma, Routerboard, Ubiquiti

6 z 10 parametrů kvality
proWiFi.cz

Největší poskytovatel bezdrátového připojení mezi Olomoucem a Přerovem. Bezpečné, rychlé a kvalitní připojení v pásmu 5GHz. Naše síť je připojena optickým vláknem o kapacitě 1Gbps. Instalace do 2000Kč. Nejprodávanější tarif je 16Mbit za 350Kč. Jsme s Vámi už 10 let! Nově připojujeme rychlostí až 22Mbit.

6 z 10 parametrů kvality
IT Profík s.r.o.

Profesionální 100% garantované internetové připojení. Klíčové vlastnosti: - Rychlost připojení 1 až 34 Mbps - Bod-Bod připojení (individuální řízení přenosové trasy) - Symetrické připojení tzn. upload = download - K provozu není třeba žádná telefonní linka (možnost zrušení telefonní linky O2) - Internetové připojení 24 hodin denně - Dohled sítě 24 hodin denně 7 dní v týdnu - Garantovaná rychlost připojení (Quality of Service (QoS) pro jakékoliv služby) - Prioritizace paketů – využívání nevyužité kapacitý sítě - Datově neomezený internet - Připojení přes 10/100 Mbps ethernet do lokální sítě - Nepotřebujete další technické vybavení PC - Možnost zprovoznění na neomezený počet PC - Veřejná IP adresa v ceně - 0,- Kč zřizovací poplatek - Možnost konfigurace neomezeného množství VPN tunelů zdarma - Možnost tvorby vlastních prioritizačních pravidel zdarma - Podrobné statistiky připojení - Žádné další poplatky za strávený čas nebo data - Je možné provozovat VoIP telefonní linku s přidělením pražského telefonního čísla zdarma.

6 z 10 parametrů kvality
Ehajnet

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na Internet!** Tarify od 292,- kč vč DPH, nebo od 200 kč vč DPH v Třebíči.

6 z 10 parametrů kvality
Fryzl.cz

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!**

1 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
ELCOMA s.r.o.

NORDNET se zabývá poskytováním levného a spolehlivého bezdrátového připojení k celosvětové síti Internet. Naše služby jsou od 1.1.2011 také rozšířeny o VoIP, bezplatný tarif "FreePoint 256k" a v dohledné době i o IPTV.Při podpisu smlouvy lze uplatnit "dotovanou" cenu zařízení.

6 z 10 parametrů kvality
Internethome s.r.o. - Termsnet

Vysokorychlostní internetové připojení Internethome - Termsnet. Připojení k internetu pro domácnosti, malé, střední a velké firmy. Kompletní firmní řešení internetového připojení a dalších služeb. pronájem telekomunikačních okruhů, VoIP, IPTV

6 z 10 parametrů kvality
Rajhradice.net

Poskytování cenově dostupného internetu v obci Rajhradice a blizkém okolí.**

1 z 10 parametrů kvality
Rtyně.net

Rtyně.net - jsme technologickým leadrem v naší oblasti. Disponujeme více jak 30km vlasních optických tras, které stále rozšiřujeme. Kromě internetu poskytujeme také TV s nadstandardními službami, kde se můžete dívat až 48 hodin zpět a přeskakovat reklamy. Také poskytujeme mobilní služby www.brnkackatel.cz

7 z 10 parametrů kvality
ign.cz

Bezdrátové připojení k internetu pro obce. Spolehlivé připojení bez limitů.**

1 z 10 parametrů kvality
Josef Bartoň - REX

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

1 z 10 parametrů kvality
hi.net - metropolitní síť

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již brzy můžete využívat časově neomezeného připojení na internet!

1 z 10 parametrů kvality
Numitor.cz - Rychlý internet pro Tábor

Numitor.cz - rychlý internet pro Tábor a okolí rychlost: až 100 Mb/s bez omezení dat spolehlivost: 99,9% garantovaná v písemné smlouvě bezpečnost: bezplatný antivir a firewall 100% pokrytí 8 Mb/s za 299Kč 10 Mb/s za 420Kč 100 Mb/s za 700Kč a další... Ceny bez DPH, více na www.numitor.cz Zařízení zdarma, platíte jen instalaci.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
HarrachNet.cz

Rychlý bezdrátový a kabelový přístup do Intenetu pro domácnosti a firmy. Kvalitní servis v místě. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově a datově neomezeného připojení na Internet!

8 z 10 parametrů kvality
RAAB Computer

Stabilní, rychlý a cenově výhodný internet s televizí a voláním. Připojení k internetu pomocí optických vláken a bezdrátové technologie Wi-Fi. Jednoduché smlouvy, bez experimentů s ceníky, dovoláte se přímo technikům. Podpora místních spolků a jejich akcí. Tam, kde získáváme tržby z našich služeb, tam se snažíme poděkovat.

4 z 10 parametrů kvality
JaroNet s.r.o.

Poskytování bezdrátového internetu za bezkonkurenční ceny v pásmech 2,4 a 5 GHz **

1 z 10 parametrů kvality
Jalinet

Toto je veřejná síť. Zašlete ještě dnes poptávku a my vám obratem sdělíme, zda se i vy můžete připojit a již zítra využívat časově neomezeného připojení na internet **

5 z 10 parametrů kvality
Jan Kavan - SILCOMP

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet**

2 z 10 parametrů kvality