Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Babice

5 z 10 parametrů kvality
Pranet s.r.o.

Poskytovatel internetu pro Prahu a okolí

8 z 10 parametrů kvality
KOSTNET v.o.s.

Společnost KOSTNET v.o.s. je největší poskytovatel internetu v Kostelci nad Černými lesy a širokém okolí černokosteleckého regionu. Páteřní sítě byly vybudovány již na počátku roku 2004 a od té doby jsme urazili velký kus cesty, který zahrnuje jak zcela novou technologii přenosů informací, tak mnohonásobně rychlejší přípojku k celosvětové síti internet. V současné době nabízíme širokou škálu služeb pro domácí uživatele i firemní zákazníky. Rozmanitá cenová nabídka, technická vyspělost a maximální asertivita jsou naše hlavní cíle. Mezi naše zákazníky patří velké nadnárodní korporace, velké a střední podniky a hlavně domácí uživatelé. Všem našim zákazníkům nabízíme maximální kvalitu a stabilitu připojení, výhodné hlasové služby a také servis jejich výpočetní techniky.

8 z 10 parametrů kvality
ÚVT Internet s.r.o.

Společnost ÚVT působí již 20 let na trhu telekomunikací v Praze a Středních Čechách. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní nabídku služeb tzv. triple play (internet, telefon, HDTV). V současné době můžete naší nabídky využít ve více jak osmdesáti městech a obcích. Jsou mezi nimi i lokality zasíťované optickými kabely, což je momentálně nejmodernější a nejrychlejší způsob připojení.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
DaCoNet s.r.o.

Poskytování přístupu k internetu bezdrátovým připojením standardu Wi-Fi, který je vhodný pro snadné a rychlé připojení domácností a menších firem v lokalitě Praha - východ. Pokrytí obcí: Úvaly, Škvorec, Přišimasy, Skřivany, Hradešín, Doubek, Babice, Březí, Křenice, Sluštice ... a okolí

1 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
INTERCONNECT s.r.o.

Primární zaměření naší společnosti je postytování kvalitního a cenově dostupného připojení k Internet pro zákazníky z domácího sektoru. V této oblasti máme již přes 6 let zkušeností a naše služby jsou na skvělé úrovni. Nevěříte nám? Zeptejte se sousedů! Pro domácnosti a živnostníky nabízíme široké spektrum variant připojení k Internetu od 249,- Kč. Nabízíme tarify vhodné pro hry, hudbu i stahování. Nabízíme Vám kvalitní připojení pro Váš domov, bez omezení dat a pochopitelně s přístupem 24h denně a pro všechny Vaše počítače zároveň. Jsme féroví a nic neskrýváme Naše ceny za připojení k Internetu jsou uváděny včetně daně z přidané hodnoty. Nikde nenaleznete žádné hvězdičky pod čarou miniaturním písmem, neboť to není náš styl. My Vám předložíme jak se věci mají a dále to je jen vaše volba. Není Vám něco jasné a nechce se Vám telefonovat? Sedněte na kolo nebo do auta a přijeďte se optat osobně přímo na sídlo firmy. My před Vámi nic neskrýváme. To tak všude není, že?

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
ABC Online - Stanislav Kalaš

Kvalitní vysokorychlostní internet v oblastech Kamenicka, Velké Popovice, Sulice. Specializujeme se na výstavbu přípojných bodů v problémových oblastech. Máme individuální přístup ke všem klientům. Jsme maximálně rychlý a profesionální. Napište nám poptávku přes portál www.bezdrátovepripojeni.cz a dostanete 1 měsíc připojení k internetu na zkoušku zdarma, bez závazků a bez limitů.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Pe3ny Net s.r.o.

Společnost Pe3ny Net s.r.o. je předním poskytovatelem širokopásmového připojení k internetu v Praze a okolí. Své aktivity zahájila v roce 2003 jako komunitní projekt pro Prahu 6. V průběhu své historie firma Pe3ny Net s.r.o. integrovala několik menších lokálních wifi sítí. V současné době síť Pe3ny Net pokrývá téměř celé území Prahy a přilehlých obcí. Páteřní optická síť je sestavena z více než 80 kilometrů optických kabelů po Praze a okolí, na které navazuje více než 300 km vysokorychlostních bezdrátových linek. Síť s kruhovou topologií je připojena dvěma nezávislými 10 gigabitovými okruhy do zahraničí a je propojena s nejvýznamnějšími telekomunikačními operátory v ČR, celková kapacita všech spojů je 120 gigabitů Společnost se v roce 2009 stala členem sdružení českých operátorů NIX.CZ a byla uznána jako lokální internet registrátor evropským sdružením RIPE. Díky bohatým zkušenostem, získaných stavbou a provozem jedné z největších sítí v Praze, se tým specialistů Pe3ny Net s.r.o. věnuje jak připojování koncových zákazníků a firem, tak i složitějším řešením jako je výstavba a správa sítí pro bytové a kancelářské budovy.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
Vaše Síť - LAM plus s.r.o.

Rychlý internet, digitální TV a telefony zavedeme k Vám domů i do firmy. Umíme nabídnout levné řešení pro každého, ale i profesionální služby s vysokou garancí pro náročné. Stačí si jen vybrat.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
Družstvo EUROSIGNAL

EUROSIGNAL Vám či Vaší firmě nabízí připojení k internetu za výhodných podmínek a spolu s ním i pohodlnou TV dostupnou v celé naší síti nebo další doplňkové služby např. telefonování přes internet. Záleží na Vás, co od internetu očekáváte. Můžete psát e-maily, stahovat data, sledovat aktuální informace, hrát on-line hry, telefonovat. Nejdůležitější část naší nabídky tvoří bezdrátové připojení k síti internet skrze WiFi linky v pásmech 5 GHz a 2.4 GHz. Výhodou linek v síti EUROSIGNAL je především jejich vysoká stabilita, vynikající latence, absence 'FUP' a vysoká odchozí rychlost.Pomocí tohoto připojení budete spojeni se světem 24 hodin denně 7 dní v týdnu bez jakéhokoliv omezování času a množství přenášených dat.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
ABAK, spol. s r.o. (UJEZD.net)

Spolehlivá, moderní, vysokorychlostní síť s vysoce stabilními linkami. Vynikající servis, péče našich techniků a jasné informace budou zárukou vaší spokojenosti. Nechte si nezávazně zavolat našeho technika, aby Vám poradil nejvhodnější připojení.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje