Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Kačice

IS DATA s.r.o.

Nejlevnější neomezený internet na Kladně a ve všech okolních obcích.

3 z 10 parametrů kvality
Sdružení Klfree.net, o.s.

Internet jinak. Sdružení Klfree.net, o.s. provozuje privátní datovou síť pro potřeby svých členů. Zároveň je součástí skupiny NFX a má k dispozici celou řadu vysokokapacitních (2-10 Gbit/s) spojů do dalších částí českého (NIX) i zahraničního internetu. Síť provozují sami její uživatelé s využitím nejmodernějších technologií a postupů. Nebuďte jen připojeni přes prostředníka k internetu - staňte se přímo jeho součástí. Připojení koncových uzlů je možné realizovat technologií v závislosti na místě zamýšlené přípojky - od bezdrátových spojů v pásmu 5 GHz až po optické vlákno až do bytu. Členovi je k dispozici rychlost omezená pouze zvolenou technologií, 1Gbit/s není problém. Připojení do sítě, administrativu i správu přípojky může pro zájemce zajistit na klíč spolupracující servisní organizace. Technicky zdatným zájemcům Sdružení umožňuje plnou kontrolou nad realizací a provozem své přípojky i celé sítě - v případě zájmu nemusíte čekat na techniky pro instalaci ani rozšiřování sítě. Připojení je možné i svépomocí. Kromě mesíčního členského příspěvku je možné využít i výhodných předplatných na delší období - při platbě na rok je měsíční příspěvek 300 Kč.

6 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
PCO Horský, s.r.o.

Připojení k Internetu WIMAX 3,5GHz 10km okruh Kladno, WiFi, Pult centrální ochrany

1 z 10 parametrů kvality
SAT - AN CableNet & Multimedia s.r.o.

V Kladně a okolních obcích poskytujeme pro domácnosti a firemní zákazníky vysokorychlostní přístup k internetu pomocí optických a bezdrátových technologií. Dále jsme poskytovatelé IPTV (digitální televizní vysílání) a VoIP (telefonování prostřednictvím internetu). V neposlední řadě také nabízíme služby datového centra (webhosting,...), ethernet transport, pronájem optických vláken, servisní služby, kompletní správu a stavbu sítí, EZS systémy JABLOTRON, kamerové systémy,...

5 z 10 parametrů kvality
IP works (ELNET system, s. r. o.)

WIFI 5GHz; WIFI 2,4GHz; WIMAX 3,5GHz;

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Future-net

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní a dostupné vysokorychlostní internetové připojení,IPTV i na WIFI, pronájem datových okruhů a další služby. Našli jste nás na bezdratovepripojeni.cz? Pokud ano, dostanete od nás 1 MĚSÍC PŘIPOJENÍ ZDARMA !!!

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Altnet s.r.o

Společnost Altnet provozuje síť známou pod jménem skvely.net. Skvely.net nabízí připojení k internetu a hlasové služby. Specializujeme se na poskytování služeb v okolí Slaného, Smečna, Zlonic, Třebíze, Klobuk a jejich širokého okolí. Nově jsem vybudovali hlavní vysílače pro Kladno, Stochov, Velkou Bučinu, Líský, Velvary a jejich okolí. Síť je stavěna s extrémním důrazem na stabilitu, možná kritická místa jsou zdvojena (2x dns servery, 2x router s přístupem do internetu) což minimalizuje pád sítě jako celku. Důležité přístupové body jsou napájeny velkokapacitními záložními zdroji dovolující překlenout až 36 hodinové výpadky elektrické energie.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel