Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Habrovany

AC Vyškov

Poskytujeme připojení k internetu pomocí bezdrátových spojů a optických sítí, připojení televizního signálu pomocí kabelové sítě (CATV, STA AC) nebo IPTV. Dále nabízíme pevnou linku VOIP a mobilní datové a telefonní služby. Správu firemních sítí a služby spojené s budováním optických tras.

4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
AB-NET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby související s využíváním sítě Internet jako jsou vysokorychlostní wifi připojení, pevné internetové připojení, serverhosting a webhosting, registrace domén, návrh a realizace VPN sítí, zabezpečení techniky a sití, telefonování za využití VoIP technologie, digitální satelitní TV.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Infos ART s.r.o.

Firma Infos Art s.r.o. patří mezi největší poskytovatele připojení k Internetu v Prostějově, Vyškově, Kroměřížsku a okolí.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Rousinovsko.net

Veřejná telekomunikační síť provozovaná občany města Rousínova a okolních obcí. Tuto síť jsme vybudovali za účelem přístupu k cenově výhodnému vysokorychlostnímu internetu. Již více jak 15 let jsme v Rousínově jednou z největších sítí. Připojení k internetu nabízíme od 200 Kč s DPH měsíčně.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje