Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Sadská

Coprosys Polabský NET s.r.o.

Společnost Coprosys Polabský NET s.r.o. vznikla v létě 2006 spojením profesionálů v oblasti internetových služeb. Okamžitě jsme převzali aktivity našich zakladatelů v oblasti poskytování telekomunikačních služeb na Kolínsku a Nymbursku a začali rošiřovat portfolio zákazníků. Poskytujeme internetové připojení jak pro domácí uživatele a podnikatele, tak pro velké podniky či státní správu. Bezdrátové připojení realizujeme v licenčních i volných frekvenčních pásmech. WIFI, WIMAX ...

7 z 10 parametrů kvality
DATONET

Poskytujeme bezdrátový internet pro Nymburk, Poděbrady, Lysou nad Labem, Kolín, Čelákovice a okolí

5 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
WIC-NET, s.r.o.

Bezdratový internet Kolín, okr. Kolín, část okr. Kutná Hora a Nymurk Poskytování telekomunikačních služeb, Internetové telefonování VoIP. Správa počítačových sítí.

6 z 10 parametrů kvality
Marek Stejskal

Stabilní a rychlý internet i u vás doma.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
5 z 10 parametrů kvality
JiriVana.NET - Jiří Váňa

Vysokorychlostní bezdrátové i kabelové připojení k Internetu. Poskytujeme služby výstavby firemních sítí, svařování optických vláken, webové stránky a další.

6 z 10 parametrů kvality
Zelena.cz

Síť Zelena.cz nabízí firmám i občanům levné a kvalitní WiFi připojení k internetu v pásmech 2,4Ghz, 5Ghz a 10Ghz. Možnosti naší sítě se neomezují jen na připojení internetu, jsou používány i k propojení různých míst v oblasti, například kancelář s bydlištěm.Další službou v naší síti je provozování VOIP telefonování pod názvem Zelený telefon. Pro provoz síťe používáme osvědčená technická řešení od renomovaných výrobců jako jsou Miktotik, Alcoma, Racom, Alied Telesyn. Z důvodu častých výpadků elektrické síťě jsme přistoupili k aplikaci vlastního řešení zálohy elektrické energie na jednotlivé distribuční body. V současné době jsme schopni některé distribuční body odzálohovat až po dobu několika dní. Počet takto ošetřených distribučních bodů stále roste.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel