Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Tábor

Websi Internet

Poskytujeme připojení k síti internet. Bezdrátově nebo kabelem.

8 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
BROUZDEJ.NET

Brouzdejte na internetu za nejlepší ceny. Vysokorychlostní internet nabízíme v okresech Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Kladno, Beroun, Slaný. Dále na Praze 8,9,5 a 4. Na rychlém internetu za skvělou cenu od nás lze sledovat televizní programy na moderní IPTV technologii a bez platby paušálů výhodně telefonovat do celého světa. Připojení k internetu Vám zajistíme od 1 Kč, cena aktivace přípojky záleží na lokalitě a technologických podmínkách. Volejte každý den, mezi 7-20 hodinou.

7 z 10 parametrů kvality
PrimeNET.CZ ISP s.r.o.

Zabýváme se vysokorychlostním připojením k internetu na celém Táborsku. Klienty připojujeme pevnou vlastní optickou sítí i bezdrátově v pásmu 5GHz. K připojení používáme výhradně technologii Mikrotik. Zřízení u všech tarifů je zdarma (práce technika i zařízení zapůjčeno po dobu, co jste naším zákazníkem), výpovědní lhůta jen 1 měsíc. Maximální agregace u jednotlivých wifi tarifů pro domácnosti je jen 1:5, žádné datové limity ani časové omezení. Pro firmy maximální agregace 1:2, popř. vyhrazené linky Páteřní technologie v pásmu 10/24/80GHz k jednotlivým vysílačům, vše bateriemi zálohované pro případný výpadek proudu, takže ani v letním bouřkovém období nedochází k výpadkům. Možnost dodávky konektivity i pro místní ISP poskytovatele za bezkonkurenční ceny s 10/11/24/80GHz popř. pevným připojením ve vybraných lokalitách.

8 z 10 parametrů kvality
2 z 10 parametrů kvality
inet4 s.r.o.

Poskytovatel internetového připojení a dalších datových služeb včetně digitální televize na bezdrátové i optické síti v jižních Čechách, na Českobudějovicku, Kaplicku a Táborsku.

7 z 10 parametrů kvality
HHnet Tábor spol. s r.o.

Nejrychlejší internet v Táboře a okolí.

6 z 10 parametrů kvality
Sys-Data.Com spol. s r.o.

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet! Připojte se k vysokorychlostnímu internetu za cenu od 222 Kč měsíčně.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje