Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Babice u Rosic

En-Com

Jsme poskytovatelé bezdrátového a kabelového připojení k internetu. Zajišťujeme kompletní servis, poradenství a montáž.

1 z 10 parametrů kvality
Twistnet, s r.o.

Poskytování kabelového a bezdrátového vysokorychlostního internetu bez limitu dat, komplexní budování a správa datových sítí.

7 z 10 parametrů kvality
BrNet.cz

připojení k internetu přes wifi v pásmech 5 a 60 GHz, připojení optikou nebo kabelem. Pomocí telefonních linek zařídíme internet téměř kdekoliv v ČR, na vlastní technologii pak Brno a okolí - Ivanovice, Lelekovice, Podolí, Šlapanice, Blažovice atd.

8 z 10 parametrů kvality
Sarria spol. s r.o.

ISP v regionu Brno-venkov. Hlavní činnost: internetové služby pro firmy i domácnosti, výstavba datových sítí, provoz datových okruhů a datových center. Vlastní pozemní televizní vysílání.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Netdatacomm s.r.o.

Komplexní služby v oblasti IT - připojení k internetu, počítače a počítačové sítě, tvorba webových stránek - webdesign, webhosting, serverhosting, hlasové služby, zabezpečovací a kamerové systémy.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
AB-NET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby související s využíváním sítě Internet jako jsou vysokorychlostní wifi připojení, pevné internetové připojení, serverhosting a webhosting, registrace domén, návrh a realizace VPN sítí, zabezpečení techniky a sití, telefonování za využití VoIP technologie, digitální satelitní TV.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel