Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Babice

Petr Ševčík

CivicNET je telekomunikační síť zabývající se levným, časově i datově neomezeným připojením k Internetu. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupné připojení pro domácnosti a firmy. Nabízíme telefonování přes Internet prostřednictvím vlastní VoIP ústředny napojené do sítě Voipex.

5 z 10 parametrů kvality
Tkom CZ s.r.o.

Naše internetové připojení se zaměřuje na vysokou rychlost a stabilitu bez výpadků! Domácnostem i firmám nabízíme vysokorychlostní bezdrátový internet v Uherském Hradišti, Uherském Brodu, Kunovicích, Hluku a okolí, to v rychlosti až 20 Mbit/s od 241 CZK bez DPH, příjem digitální televize či levného telefonování VoIP, čímž výrazně šetříme investice na volání. Našimi doplňkovými službami jsou elektroinstalace, správa sítí, prodej hardware a software, IT poradenství, tvorba internetových stránek, domény a server housing.

5 z 10 parametrů kvality
Občanské sdružení SP-NET

Síť SP-NET slouží ke komunikaci mezi členy sdružení navzájem a k cenově dostupnému časově a objemově neomezenému vysokorychlostnímu připojení členů do sítě Internet. Cílem sdružení je budovat síť SP-NET a dále rozšiřovat služby sítě.

5 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Občanské sdružení UnArt Spytihněv

Jsme občanské sdružení, které provozuje komunitní síť pro své členy.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
AVONET, s.r.o.

Jsme přední poskytovatel internetových služeb ve Zlínském kraji. S nabídkou služeb pro firmy i domácnosti na celém území ČR. Nabízíme připojení k internetu, registraci a vedení domén, komunikační a bezpečnostní řešení, hostingové služby, internetové volání VoIP a další.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
UnArtel s.r.o.

UnArtel s.r.o. založen jako v servisní organizace obč. sdružení UnArt. Kromě výstavby a údržby sítě a internetu se věnuje také - instalaci satelitních a TV antén - instalaci kamerových systémů - instalace a správa počítačových sítí

2 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel