Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Náchod

5 z 10 parametrů kvality
Martin Hubáček - 4wifi.cz

Poskytování datových služeb založených na bezdrátové technologii 2,4 - 5,4GHz. Vytvoření a realizace řešení domácích nebo firemních sítí LAN. Prodej počítačů, notebooků, příslušenství a servis.

4 z 10 parametrů kvality
N_SYS s.r.o.

Společnost N-SYS s.r.o. je předním poskytovatelem vysokorychlostního připojení k internetu v Královehradeckém a Libereckém kraji. Své obchodní aktivity zahájila v roce 1996. Společnost se v první fázi své působnosti zabývala prodejem a servisem výpočetní techniky, návrhy, realizací a správou domácích i firemních sítí. Díky dobré akviziční a strategické politice se rychle rozrostla. V současné době má společnost vlastní datovou síť s profesionálně vybudovanou strukturou, která uspokojí i ty nejnáročnější internetové potřeby a požadavky. Díky bohatým zkušenostem získaných stavbou a plynulým provozem jedné z největších sítí ve výše zmíněné lokalitě, se tým specialistů N-SYS s.r.o. věnuje nejen připojování domácí a firemní klientely, ale neustále je vynakládáno a investováno velké úsilí do modernizace technologií. V současné době, díky spolehlivosti a stabilitě, našich služeb využívá více jak 10.000 zákazníků. ... 4x 10GBps národní konektivita, 2x 10Gbps mezinárodní konektivita

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
Kasparak.cz

Od roku 2009 jsme pokročili ve zkvalitňování propustnosti sítě, budování nových AP s možností různých tarifu. Naším cílem je nabídnou lidem v Náchodě kvalitní a cenově přijatelné připojení. Pro nás platí stabilita, kvalita, individuální přístup.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Internet2 s.r.o.

Poskytovatel rychlého a spolehlivého připojení na území Náchodska

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Rudolf-net.cz

Společnost rudolfnet je lokálním poskytovatelem telekomunikačních služeb ve východočeském regionu, který jako první na Broumovsku svým klientům nabízí garantované přípojky technologií WiMAX. Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní internetové připojení za dostupnou cenu. Mezi naše zákazníky patří stovky domácností, institucí a firem. Klademe důraz na osobní přístup a spokojenost zákazníka. Jednou z našich hlavních priorit je stabilita a spolehlivost, proto investujeme do zlepšování stávajících spojů. Naše páteřní spoje se vždy snažíme stavět s maximální možnou propustností za použití kvalitních technologií. Z toho důvodu Vám můžeme nabídnout vysoké rychlosti, a v podstatě nejnižší agregace v porovnání s konkurencí. Připojení k naší síti je dostupné téměř po celém Broumovském výběžku a stále se rozšiřuje. Kontaktujte nás i když jen víte, že chcete připojit k Internetu - vymyslíme řešení pro Vás na míru, ať už půjde "jen" o připojení k Internetu či další služby. Přizpůsobíme se vašim potřebám a možnostem - chcete vědět jakou rychlost Vám nabídneme, ale máte velmi omezený rozpočet? Neváhejte nás kontaktovat ! Potřebujete poradenství v oblasti telekomunikací či výpočetní techniky ?Jsme tu pro Vás ! Rudolf-net - otevřeme Vám svět !

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel