Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Úbislavice

8 z 10 parametrů kvality
FASTLINK s.r.o.

Společnost FASTLINK.CZ je mladá a dynamická společnost, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti výpočetní techniky. V současné době se specializujeme na poskytování bezdrátového připojení k internetu v Hořicích a okolí. Jelikož komunikace a Internet představují nedílnou součást základního portfolia služeb nezbytných pro běh každé firmy a samozřejmě postupně pronikají i do našich domácností. Nároky na kvalitu a rychlost internetového připojení stále stoupají, a proto jsme se zaměřili na ty nejkvalitnější způsoby připojení. Zabýváme se poradenstvím v oblasti hardware, software a internetu. FASTLINK.CZ jako nová obchodní značka přináší kvalitní a cenově dostupná řešení. Naším cílem je plná spokojenost našich zákazníků a proto jim vycházíme v rámci našich možností vstříc. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky!

1 z 10 parametrů kvality
Ing. Jan Štěpán - AWiCom.cz

Toto je veřejně dostupná síť. I vy se můžete připojit. Zašlete ještě dnes poptávku a již zítra můžete využívat časově neomezeného připojení na internet! Diskuze o této síti

5 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
HCNET s.r.o.

Naše společnost působí již přes 10 let na trhu telekomunikací, zabýváme se převážně poskytováním internetu a s ním spojených služeb. Rádi pro Vás navrhneme a zrealizujeme komplexní řešení internetového připojení včetně internetové TV a spolehlivého pokrytí Wi-Fi vaší domácnosti za použití kvalitních prověřených technologií a poskytnutí profesionální technické podpory.

8 z 10 parametrů kvality