Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Žabčice

BlučinaNet s.r.o.

Nejstarší poskytovatel připojení k internetu BlučinaNet v lokalitě s velmi kvalitním přístupem a dohledem nad kvalitou a spokojeností s připojením domácnostem, živnostníkům a firmám ve vysokorychlostním profesionálním připojení k internetu, bez nutnosti investice do zařízení. V lokalitě jako jediní disponujeme propojením do optické sítě s rychlostmi vysoko převyšující kapacity jiných bezdrátových poskytovatelů a záleží pouze na volbě klienta. V první řadě dbáme na velmi vysokou kvalitu a spolehlivost při zachování nízkých cen, které začínají na 250Kč měsíčně. Za 400Kč měsíčně nabízíme např 20Mbit, ve vybraných lokalitách dokonce 100Mbit bez datových limitů. Se zákazníky uzavíráme smlouvy výhradně na dobu neurčitou. Za slušnou cenu nabízíme vysokou kvalitu, vstřícnost a pohodový internet. Pokrytí v lokalitách: Blažovice Blučina Borkovany Brno – Tuřany Brumovice Čejč Dambořice Holubice Hovorany Kašnice Klobouky u Brna Krumvíř Měnín Milotice Modřice Moutnice Morkůvky Nesvačilka Opatovice Otmarov Popovice u Rajhradu Pozořice Prace Přísnotice Rajhrad Rajhradice Rebešovice Sivice Šardice Šlapanice Telnice Terezín Těšany Tvarožná Újezd u Brna Unkovice Velké Němčice Viničné Šumice Vojkovice Žabčice Žarošice Žatčany Želešice Židlochovice.

7 z 10 parametrů kvality
AB-NET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby související s využíváním sítě Internet jako jsou vysokorychlostní wifi připojení, pevné internetové připojení, serverhosting a webhosting, registrace domén, návrh a realizace VPN sítí, zabezpečení techniky a sití, telefonování za využití VoIP technologie, digitální satelitní TV.

7 z 10 parametrů kvality
MamutNet s.r.o.

Společnost MamutNet s.r.o. představuje oborově, organizačně, personálně i finančně prosperující telekomunikační firmu s vlastním týmem projektových pracovníků, správců sítě, systémových pracovníků, programátorů a techniků. V oblasti projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti internet a zajištění kompletního a včasného servisu představuje společnost MamutNet s.r.o. přední telekomunikační firmu v regionu. Počet zákazníků společnosti má vzestupný charakter. V současnosti je evidováno přes 6 000 spokojených domácností ve více než 50 městech a obcích. Mezi spokojené zákazníky patří i desítky firem spolu s městskými a obecními úřady. Na základě znalosti zákaznické problematiky a vysoké míry vzájemné důvěry je se všemi klienty budován a udržován dlouhodobý vztah. Naše společnost provádí každoročně rozsáhlé investice do výstavby, rekonstrukce a modernizace přenosových sítí. Svým zákazníkům poskytuje digitální služby v nejvyšší dostupné kvalitě. Kromě služeb souvisejících s poskytováním internetu se zabývá i poskytováním televizních služeb a to jak satelitních, tak IPTV (televize přes internetový protokol), která zákazníkovi umožňuje velké množství interaktivních funkcí na rozdíl od běžné televize. Vyjma těchto dvou činností je firma poskytovatelem hlasových služeb (VoIP a GSM). Dále se zabývá opravou a prodejem výpočetní techniky. Náročným firemním zákazníkům je nabízena služba automatické záložní linky na paralelní technologii a optimalizace firemních procesů. Od roku 2015 se společnost MamutNet s.r.o. stala členem ISP Alliance a.s., akciového sdružení největších poskytovatelů internetu v České republice. Více informací o společnosti MamutNet s.r.o. lze nalézt na www.mamutnet.cz.

7 z 10 parametrů kvality
MPclick

Pokrýváme oblast od Rajhradu po Břeclav, tarify od 300,- Kč, aktivace za korunu, nízké agregace.

5 z 10 parametrů kvality
Blučina.net Internet-data-servis PC

Kompletní služby v oblasti IT od r.1991- připojení k internetu,správy výpočetní techniky a počítačových sítí, prodej a servis výpočetní techniky, webhosting, serverhosting, hlasové služby,tvorba webových stránek - webdesign.Jsme nejstarší regionální poskytovatel bezdrátového připojení k interntu.Naší cestou je férové jednání a slušnost.

7 z 10 parametrů kvality
Brnonet s.r.o.

Kvalitní a spolehlivé připojení o rychlostech až 30Mbs.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
BrNet.cz

připojení k internetu přes wifi v pásmech 5 a 60 GHz, připojení optikou nebo kabelem. Pomocí telefonních linek zařídíme internet téměř kdekoliv v ČR, na vlastní technologii pak Brno a okolí - Ivanovice, Lelekovice, Podolí, Šlapanice, Blažovice atd.

8 z 10 parametrů kvality