Pripojenie na Slovensku

Seznam poskytovatelů v městě Záblatí

Mírovka.net

Pokryté lokality: Okříšky, Petrovice, Červená Lhota, Čechtín, Benetice, Svatoslav, Věstoňovice, Budíkovice, Okřešice, Mastník, Stařeč, Červená Hospoda, Třebíč, Střítež, Kožichovice, Budišov, Nárameč, Kamenná, Pyšel, Studnice, Hodov, Rohy, Okrašovice, Radkovice u Hrotovic, Hrotovice, Dalešice, Valeč, Třebenice, Stropešín, Chroustov, Plešice, Ruda, Osová Bitýška, Záblatí, Koněšín, Studenec.

6 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
I-CONNECT

Při přechodu od regionální konkurence: !!!...3 M Ě S Í C E....Z D A R M A...!!! + !!!...G A R A N C E ... N I Ž Š Í ... C E N Y ... Z A ... P Ř I P O J E N Í...!!! Provozovatel sítě I-Connect. Regionální ISP s možností připojení klientů bezdrátově nebo kabelem pomocí optických rozvodů. Poskytované služby: Konektivita pro firmy i domácnosti, datové rozvody vč. VOIP služeb, kamerové systémy vč. zabezpečení objektů. Garance nejnižší ceny obdobných služeb. Servis pro klienty zdarma.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
NETlife, s.r.o.

Vysokorychlostní internet, telefonní služby. Klademe důraz na vysokou stabilitu a spolehlivost.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
MATRIGO s.r.o.

Smlouvy na dobu neurčitou!!! Nevažte se!!! Aktuální slevy a přechody od konkurence vyřešíme na 800 888 820. Vysokorychlostní internet, hlasové služby, prodej a servis výpočetní techniky, kamerové a zabezpečovací systémy, satelity, správa a realizace počítačových sítí. Dodávka internetové konektivity pro domácnosti,ISP a Firmy.

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel